III Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2017
Wyniki 3. Turnieju Muzyków Prawdziwych
AKTUALNOŚCI | 03-09-2017
Znamy już wyniki 3. Turnieju Muzyków Prawdziwych. W tym roku na scenie sali kameralnej wystąpiło ponad 200 wykonawców, którzy stanęli w szranki w czterech kategoriach: soliści instrumentaliści, soliści wokaliści, zespoły instrumentalne oraz wokalno-instrumentalne, zespoły śpiewacze. Dodatkowo, po raz pierwszy, zaprezentowały się zespoły taneczne.
W kategoriach muzycznych Muzyków Prawdziwych oceniało jury w składzie: kierownik Pracowni Etnomuzykologii Instytutu Sztuki PAN Weronika Grozdew-Kołacińska, kulturoznawca prof. Bogdan Matławski oraz dziennikarz muzyczny Wojciech Ossowski.

Turniejowi Tańca przyglądali się badacz tradycji Jacek Hałas, prof. nauk społecznych Dariusz Kubinowski i muzyk Remigiusz Mazur-Hanaj.

WYNIKI 3. TURNIEJU MUZYKÓW PRAWDZIWYCH

LAUREACI I WYRÓŻNIENI III TURNIEJU MUZYKÓW PRAWDZIWYCH - Dokładne wyniki podamy podczas koncertu finałowego

WYRÓŻNIENIA:
Karolina Cachro
Zenon Kaczyński
Jan Kępa
Józef Śliwa
Bracia Nowakowie z Karcmy z Gronkowa
Grupa śpiewacza Ryki
Nadbużański Klon Zielony
Apokryfy
Dzikie Harce
Kapela Jana Kani
Kapela Zastawnych

LAUREACI – TYCH WYKONAWCÓW USŁYSZYMY PODCZAS KONCERTU FINAŁOWEGO

Katarzyna Dudziak
Katarzyna Kozik
Oliwia Łuszczyńska
Jan Kania
Jakub Karpuk
Wojciech Kostowski
Grupa Drewno
Grupa śpiewacza mężczyzn z Czarni
Regionalny Zespół Śpiewaczy Radostowianki
Zespół 9 SIYŁ
Adam Oleś hurdu_hurdu
Kapela Ludowa Pyrzyczanie
Kapela Opocznianka
Kapela PoPieronie

TURNIEJ TAŃCA
Alicja Kuczyńska, Witold Kuczyński - Zespół Folklorystyczny „Carniacy”
Ewa Kleszczewska, Józef Murawski - Zespół Pogranicze z Szypliszk
Aleksandra Dziedzina, Łukasz Kostecki – Zespół 9SIYŁ

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniała zabawę, a zwycięzcą serdecznie gratulujemy!
FILMY I ZDJĘCIA
Sierpień 2018
01SIEśr, 15:00
02SIEcz, 15:00
03SIEpt, 15:00
08SIEśr, 15:00
09SIEcz, 15:00
10SIEpt, 16:00
10 SIE, pt, 19:00 - SACRUM NON PROFANUM - Hommage à Ignacy Jan Paderewskikoncert zewnętrzny
16SIEcz, 15:00
17SIEpt, 15:00
JUTRO20 SIEpn, 10:00
MDF Festival 2018Warsztaty DJ-skiewarsztaty
22SIEśr, 15:00
23SIEcz, 15:00
24SIEpt, 15:00
24SIEpt, 19:00
31SIEpt, 19:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2018International Lutoslawski Youth Orchestrakoncert symfoniczny
Wrzesień 2018
01WRZsb, 16:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2018International Lutoslawski Youth Orchestrakoncert wyjazdowy
06WRZcz, 18:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Oskar Kolbergwernisaż
06WRZcz, 19:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018KapelMistrzeprojekcja
07WRZpt, 10:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Przesłuchania zespołów i solistówprzesłuchania
07WRZpt, 19:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Janosik 21koncert symfoniczny
08WRZsb, 10:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Przesłuchania zespołów i solistówprzesłuchania
08WRZsb, 10:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Warsztaty muzyki ludowejwarsztaty
08WRZsb, 17:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Turniej Tańca
08WRZsb, 20:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Dom Tańcazabawa taneczna
09WRZnd, 12:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Kusy Janekspektakl
09WRZnd, 17:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Koncert finałowykoncert tradycyjny
10WRZpn, 10:00
MDF Festival 2018Warsztaty DJ-skiewarsztaty
14WRZpt, 19:00
GRANDIOSO 2018/2019Inauguracja Sezonu 2018/2019 - Elgar | Strausskoncert symfoniczny
18WRZwt, 10:00
MDF Festival 2018Warsztaty DJ-skiewarsztaty
19WRZśr, 18:00
19WRZśr, 18:00
19WRZśr, 18:00
19WRZśr, 18:00
Poziom 4. | MDF Festival 2018Instalacja interaktywna autorstwa grupy panGeneratorwystawa
20WRZcz, 19:00
21WRZpt, 19:00
MDF Festival 2018Trwałość, użyteczność, piękno i co dalej?panel dyskusyjny
21WRZpt, 21:00
MDF Festival 2018Beardymankoncert
22WRZsb, 11:00
22WRZsb, 16:00
MDF Festival 2018Nawigator – muzyczny logotyp miastakoncertod 6. roku życia z opiekunami
22WRZsb, 18:00
MDF Festival 2018Nawigator – muzyczny logotyp miastakoncertod 6. roku życia z opiekunami
22WRZsb, 22:00
MDF Festival 2018Afterpartyimpreza taneczna
23WRZnd, 17:00
Salonik wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 3–6 lat, bez udziału opiekunów
23WRZnd, 19:00
MDF Festival 2018BUIKA | Apparatjik | Dimensions of Music Formkoncert symfoniczny
26WRZśr, 09:00
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
26WRZśr, 10:30
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
26WRZśr, 12:00
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
26WRZśr, 19:00
MISTERIOSO 2018/2019Czajkowskikoncert kameralny
27WRZcz, 09:00
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
27WRZcz, 10:30
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
27WRZcz, 12:00
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
28WRZpt, 19:00
Meisinger Music Festivalkoncert symfoniczny
29WRZsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
29WRZsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
29WRZsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
«
2018
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ