V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019

V Turniej Muzyków Prawdziwych już we wrześniu!

AKTUALNOŚCI | 28-06-2019
Już po raz piąty początek września w Filharmonii w Szczecinie będzie czasem odświętnego obcowania z tradycyjną kulturą muzyczną w różnych jej wymiarach. Jubileuszowa edycja Turnieju Muzyków Prawdziwych rozegra się w dniach 5-8 września, a już 2 lipca ruszy rekrutacja.

W pierwszych dniach września biały gmach Filharmonii w Szczecinie ponownie wypełni wielobarwność polskiej muzyki tradycyjnej. Muzycy, śpiewacy i tancerze z całego kraju już po raz piąty spotkają się w stolicy Pomorza Zachodniego, by w turniejowych zmaganiach zaprezentować całe bogactwo muzycznych i tanecznych tradycji różnych regionów Polski.Jak zwykle, w programie Turnieju Muzyków Prawdziwych nie zabraknie wyjątkowych okazji do spotkania z muzyką i kulturą ludową w różnych jej odsłonach.

Rekrutacja do V Turnieju Muzyków Prawdziwych w pięciu kategoriach: soliści instrumentaliści, soliści wokaliści, zespoły śpiewacze, kapele oraz Turniej Tańca ruszy 2 lipca 2019 r.. Tego dnia opublikowane zostaną regulaminy oraz karty zgłoszeniowe. Instrumentaliści i pary taneczne rywalizować będą na zupełnie nowych zasadach - przybliżymy je już za kilka dni!

W międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z programem Turnieju i harmonogramem części konkursowej.

Lipiec 2020
05LIPnd, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05LIPnd, 19:00