Kontakt

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
ul. Małopolska 48
70-515 Szczecin
centrala tel. +48 91 430 95 10

Sekretariat jest czynny:
poniedziałek-piątek w godz. 08:30-16:30
tel. +48 91 430 95 11
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Plater-Zyberk
tel. +48 537 999 308
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl

Zwiedzanie obiektu, otwarte próby
Agata Adamowicz
tel: +48 91 431 07 27
e-mail: zwiedzanie@filharmonia.szczecin.pl

Sesje zdjęciowe
Krzysztof Narożański
tel: +91 430 95 53
e-mail: k.narozanski@filharmonia.szczecin.pl

Wynajem obiektu
Aleksandra Grzesiek
tel. +48 537 999 302
e-mail: wynajmy@filharmonia.szczecin.pl

Specjalista ds. sponsoringu
Agnieszka Trencinger
tel: +48 91 430 95 14
e-mail: a.trencinger@filharmonia.szczecin.pl

W okresie wakacyjnym
od 1 lipca do 29 sierpnia
kasa Filharmonii będzie czynna od wtorku do piątku w godzinach 13:00 - 17:00.
tel. +48 91 431 07 20
e-mail: kasa@filharmonia.szczecin.pl

W okresie wakacyjnym od 1 lipca do 30 sierpnia infolinia będzie nieczynna.

W okresie wakacyjnym Galeria Poziom 4. będzie czynna w następujących dniach:
• 13 sierpnia w godzinach 13:00-17:00
• 14 sierpnia w godzinach 13:00-17:00
• 20 sierpnia w godzinach 13:00-17:00
• 21 sierpnia w godzinach 13:00-17:00
• 22 sierpnia w godzinach 13:00-17:00
• 27 sierpnia w godzinach 13:00-17:00
• 28 sierpnia w godzinach 13:00-17:00
• 29 sierpnia w godzinach 13:00-17:00
Bilet w cenie 3 zł będzie można kupić w kasie w dniu odwiedzin Galerii.
PION PROGRAMOWY
Sekcja Wydarzeń Artystycznych
Kinga Rozkrut - kierownik
e-mail: k.rozkrut@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 50
Mariola Bryl
e-mail: m.bryl@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 51
Magdalena Wilento
e-mail: m.wilento@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 52
Magdalena Grączewska-Głogowska
e-mail: m.graczewska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 55
Izabela Mich-Bryl
e-mail: i.mich@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Centrum Informacji i Promocji
Maciej Skrzetuski - kierownik
e-mail: m.skrzetuski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 23
Liliana Soćko - z-ca kierownika
Maciej Cybulski
e-mail: m.cybulski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 24
Krzysztof Narożański
e-mail: k.narozanski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +91 430 95 53
Patrycja Proczak
e-mail: p.proczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 25
Agnieszka Trencinger
e-mail: a.trencinger@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 14
Bożena Jasińska
Centrum Edukacji
Kamila Matczak - z-ca kierownika
e-mail: k.matczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Mateusz Czarnowski - z-ca kierownika
e-mail: m.czarnowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 28
Agata Adamowicz
e-mail: a.adamowicz@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
Hanna Wilińska
e-mail: h.wilinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
Zuzanna Waligórska
e-mail: z.waligorska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 304
samodzielne stanowiska
Katarzyna Plater-Zyberk - rzecznik prasowy
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 308
Jolanta Góra - radca prawny
Agnieszka Trencinger - specjalista ds. sponsoringu
e-mail: a.trencinger@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 14
Henryk Matrzak - specjalista ds. BHP; archiwista
Katarzyna Conder - główny specjalista ds. personalnych i organizacji pracy
e-mail: k.conder@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 64
PION ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Sekcja administracyjno-gospodarcza
Danuta Burdzińska - kierownik
e-mail: d.burdzinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 66
Urszula Kwaśniewska
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Aleksandra Grzesiek
e-mail: a.grzesiek@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 18
Magdalena Sawicka-Błądek
e-mail: m.sawicka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 67
Grażyna Matczak
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Sekcja Techniczna
Rafał Zalewski - kierownik
e-mail: r.zalewski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 68
Krzysztof Janowski
e-mail: k.janowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 69
Marek Chmiel
Leszek Kotwicki
Łukasz Błądek
Jan Remelski
Marek Biegun
PION FINANSOWY
Monika Plucińska-Wawrzyniak
e-mail: m.plucinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 60
Sekcja Finansowa
Joanna Doktorczyk
Małgorzata Siedlecka
Anita Konefał
Katarzyna Piaskowska
e-mail: k.piaskowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 63
Lipiec 2019
Sierpień 2019
01SIEcz, 17:00
19SIEpn, 13:00
19SIEpn, 15:00
20SIEwt, 13:00
20SIEwt, 15:00
21SIEśr, 13:00
21SIEśr, 15:00
22SIEcz, 13:00
22SIEcz, 15:00
23SIEpt, 13:00
23SIEpt, 15:00
28SIEśr, 13:00
28SIEśr, 15:00
29SIEcz, 13:00
29SIEcz, 15:00
30SIEpt, 13:00
30SIEpt, 15:00
30SIEpt, 19:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2019International Lutosławski Youth Orchestra | FINAŁkoncert symfoniczny
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ