Kontakt

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
ul. Małopolska 48
70-515 Szczecin
centrala tel. +48 91 430 95 10

Sekretariat jest czynny:
poniedziałek-piątek w godz. 08:30-16:30
tel. +48 91 430 95 11
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl

Kasa Filharmonii jest czynna:
od wtorku do piątku w godz. 10:00-16:00
oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem biletowanym, którego organizatorem jest Filharmonia
tel. +48 91 431 07 20 w godz. 08:00 - 16:00

Kontakt dla mediów:
Joanna Kościelna
tel. +48 537 999 308
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl

Specjalista ds. sponsoringu
Agnieszka Trencinger
tel: +48 91 430 95 14
e-mail: a.trencinger@filharmonia.szczecin.pl

Zwiedzanie obiektu
Hanna Wilińska
tel: +48 91 431 07 27
e-mail: zwiedzanie@filharmonia.szczecin.pl

Sesje zdjęciowe
Marta Mac
tel: +48 537 999 302.
e-mail: m.mac@filharmonia.szczecin.pl

Wynajem obiektu
Magdalena Sawicka-Błądek
tel. +48 576 050 270
e-mail: wynajmy@filharmonia.szczecin.pl

Opiekun galerii Poziom 4
Kinga Dalska
e-mail: k.dalska@filharmonia.szczecin.pl

Dni otwarcia galerii Poziom 4 - szczegóły w zakładce Wystawy

Infolinia pod numerem (+48) 539 949 454 jest czynna od wtorku do czwartku w godz. od 10.00 do 16.00.

 
PION PROGRAMOWY
Sekcja Wydarzeń Artystycznych
Kinga Rozkrut - kierownik
e-mail: k.rozkrut@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 50
Magdalena Wilento - z-ca kierownika
e-mail: m.wilento@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 52
Mariola Bryl
e-mail: m.bryl@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 51
Izabela Mich-Bryl
e-mail: i.mich@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Magdalena Grączewska-Głogowska
e-mail: m.graczewska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 55
Centrum Informacji i Promocji
Maciej Skrzetuski - kierownik
e-mail: m.skrzetuski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 23
Patrycja Proczak - z-ca kierownika
e-mail: p.proczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 25
Maciej Cybulski
e-mail: m.cybulski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 24
Joanna Kościelna
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 308
Krzysztof Narożański
e-mail: k.narozanski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +91 430 95 53
Agnieszka Trencinger
e-mail: a.trencinger@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 14
Maciej Wyczółkowski
Bożena Jasińska
Katarzyna Hołownia
Joanna Błachowska-Kurbiel
Centrum Edukacji
Agata Kolasińska - kierownik
e-mail: a.kolasinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Kamila Mostowik-Matczak - z-ca kierownika
e-mail: k.matczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: tel: +48 91 431 07 26
Mateusz Czarnowski - asystent dyrygenta w zakresie działalności edukacyjnej
e-mail: m.czarnowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 28
Hanna Wilińska
e-mail: h.wilinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
Dorota Świszczewska
e-mail: d.swiszczewska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
samodzielne stanowiska
Jolanta Góra - radca prawny
Henryk Matrzak - archiwista
Maciej Fischer - specjalista ds. BHP
Katarzyna Conder - główny specjalista ds. personalnych i organizacji pracy
e-mail: k.conder@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 64
Krzysztof Janowski - administrator systemów informatycznych
e-mail: k.janowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 69
Ewa Senger - główny specjalista ds. współpracy partnerskiej
PION ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Sekcja administracyjno-gospodarcza
Danuta Burdzińska - kierownik
e-mail: d.burdzinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 66
Urszula Kwaśniewska
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Magdalena Sawicka-Błądek
e-mail: m.sawicka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 67
Grażyna Matczak
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Wioletta Przybyłowicz
Marta Mac
e-mail: e-mail: m.mac@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 302
Sekcja Techniczna
Rafał Zalewski - kierownik
e-mail: r.zalewski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 68
Rafał Przybyłowicz - z-ca kierownika
Marek Chmiel
Leszek Kotwicki
Łukasz Błądek
Jan Remelski
Marcin Kołłek
Gustaw Miłoszewski
Daniel Cywka
Artur Kiedas
PION FINANSOWY
Monika Plucińska-Wawrzyniak
e-mail: m.plucinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 60
Sekcja Finansowa
Joanna Doktorczyk
Małgorzata Siedlecka
Katarzyna Piaskowska
e-mail: k.piaskowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 63
Sierpień 2021
JUTRO04 SIEśr, 14:00
JUTRO04 SIEśr, 15:00
JUTRO04 SIEśr, 19:00
Galeria Poziom 4.Strategie gestu wernisaż
06SIEpt, 15:00
06SIEpt, 19:00
ESPRESSIVO | LiveFilharmoniaASAF | Silent Prayernowość VOD
07SIEsb, 21:00
SOUNDLAB | Filharmonia Szczecin OnlineWeiss Video Orchestra I Part 3bezpłatna premiera online
12SIEcz, 15:00
12SIEcz, 19:00
ESPRESSIVOSzczecin Philharmonic Big Band & Guestskoncert z publicznością
15SIEnd, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFilharmonicy kameralnie | Wersy Jana Twardowskiegobezpłatna premiera online
17SIEwt, 15:00
20SIEpt, 15:00
20SIEpt, 20:00
SOUNDLAB | LiveFilharmoniaChamber techno paradenowość VOD
27SIEpt, 15:00
27SIEpt, 19:00
International Lutosławski Youth Orchestra | FINAŁkoncert z publicznością / bezpłatna transmisja online
Wrzesień 2021
01WRZśr, 19:00
03WRZpt, 15:00
05WRZnd, 16:00
FeelHarmony Quintetkoncert z publicznością
10WRZpt, 19:00
INAUGURACJA SEZONUkoncert z publicznością / płatna transmisja online
12WRZnd, 17:00
Baltic Sea Philharmonickoncert z publicznością
17WRZpt, 15:00
17WRZpt, 20:00
Resina | Speechlesskoncert z publicznością
19WRZnd, 17:00
KONCERTY
EDU
WYSTAWY
INNE
«
2021
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ