Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie

I Dyrygent
I skrzypce/koncertmistrz/kierownik
Paweł Maślanka
I skrzypce/koncertmistrz
Karolina Hyla-Wybraniec
I skrzypce/lider
Monika Sawczuk (muzyk solista)
I skrzypce
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (muzyk solista)
Olga Rozmus (muzyk solista)
Edyta Wolańska (muzyk solista)
Joanna Wójtowicz (muzyk solista)
Wioletta Borkowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Izabela Wojciechowska
Maciej Musiał
Paweł Tarała
II skrzypce/kierownik
Robert Smoliński (muzyk solista)
II skrzypce/lider
Anna Muzyk (muzyk solista)
II skrzypce
Łukasz Górewicz (muzyk solista)
Diana Miszkiel-Gugała (muzyk solista)
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Władimir Iwanciw
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Kozak
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
altówka/kierownik
Ludmiła Rusin (muzyk solista)
altówka/lider
Grzegorz Sadowski (muzyk solista)
altówka
Franciszek Malik (muzyk solista)
Magdalena Micke
Galina Smolińska (muzyk solista)
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Mariola Kowalczyk
Aleksandra Majewska
Wojciech Mazur
wiolonczela/koncertmistrz/kierownik
Tomasz Szczęsny
wiolonczela/koncertmistrz
Ihor Chilipik
wiolonczela/lider
Dobrawa Czocher (muzyk solista)
wiolonczela
Kazimiera Meisinger (muzyk solista)
Klara Świdrów (muzyk solista)
Dorota Cieśla
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Jacek Tomczak
Natalia Wesołowska
kontrabas/kierownik
Michał Mitschke (muzyk solista)
kontrabas/lider
Karol Nasiłowski (muzyk solista)
kontrabas
Paweł Jędrzejewski (muzyk solista)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
flet/kierownik
Anna Wojnowicz-Drężek (muzyk solista)
flet
Joanna Kowalczyk (muzyk solista)
Filippo Del Noce (muzyk solista)
Paweł Majewski (muzyk solista)
Magdalena Kuszewska
Elżbieta Podleśny-Głowacka
obój/kierownik
Piotr Kokosiński (muzyk solista)
obój
Izabela Kokosińska (muzyk solista)
Katarzyna Rachmaciej (muzyk solista)
Grzegorz Święciochowski
klarnet/kierownik
Bogusław Jakubowski (muzyk solista)
klarnet
Krzysztof Baturo (muzyk solista)
Krzysztof Krzyżewski (muzyk solista)
Piotr Wybraniec (muzyk solista)
fagot/kierownik
Zbigniew Kania (muzyk solista)
fagot
Anna Bownik (muzyk solista)
Edyta Moroz (muzyk solista)
Cyprian Święch (muzyk solista)
waltornia/kierownik
Dawid Kostrzewa (muzyk solista)
waltornia
Oleksandr Melnychenko (muzyk solista)
Katarzyna Sułkowska (muzyk solista)
Radosław Zamojski (muzyk solista)
Dmitrij Wdowiczenko
trąbka/kierownik
Sławomir Kuszwara (muzyk solista)
trąbka
Dawid Głogowski (muzyk solista)
Marcin Olkowski (muzyk solista)
Bogdan Rymaszewski (muzyk solista)
puzon/kierownik
Wojciech Bublej (muzyk solista)
puzon
Mateusz Kupski (muzyk solista)
Igor Puszkar (muzyk solista)
tuba
Tomasz Zienkowicz (muzyk solista)
perkusja/kierownik
Dariusz Jagiełło (muzyk solista)
perkusja
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (muzyk solista)
Jacek Wierzchowski (muzyk solista)
Bogdan Pilak
harfa
Barbara Stalmierska (muzyk solista)
organizator pracy artystycznej
Magdalena Grączewska-Głogowska
stroiciel instrumentów klawiszowych
Paweł Kwiatkowski
biblioteka
Ewa Kotecka
Październik 2019
01PAŹwt, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
01PAŹwt, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
01PAŹwt, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
02PAŹśr, 19:00
MISTERIOSOWEINBERG 100 | Roth | Gallardokoncert kameralny
04PAŹpt, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
04PAŹpt, 13:00
04PAŹpt, 19:00
GRANDIOSOBACH I MOZARTkoncert symfoniczny
05PAŹsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
05PAŹsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
05PAŹsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
05 PAŹ, sb, 16:00 - MUZYKA ZESPOŁU QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
05 PAŹ, sb, 19:30 - MUZYKA ZESPOŁU QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
07PAŹpn, 19:00
08PAŹwt, 19:00
09PAŹśr, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
09PAŹśr, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
09PAŹśr, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
10PAŹcz, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
10PAŹcz, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
10PAŹcz, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
11PAŹpt, 13:00
11PAŹpt, 19:00
GRANDIOSOMOSS | DUKAS | Fessardkoncert symfoniczny
12 PAŹ, sb, 19:00 - PAWBEATS ORCHESTRAkoncert zewnętrzny
13PAŹnd, 19:00
14 PAŹ, pn, 19:00 - POD DACHAMI PARYŻAkoncert zewnętrzny
15PAŹwt, 19:00
15 PAŹ, wt, 20:00 - VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZkoncert zewnętrzny
16PAŹśr, 19:00
17PAŹcz, 20:00
DZIŚ18 PAŹpt, 13:00
DZIŚ18 PAŹpt, 14:00
DZIŚ18 PAŹpt, 15:00
DZIŚ18 PAŹpt, 17:00
DZIŚ18 PAŹpt, 19:00
20PAŹnd, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Yemaya – Królowa Mórz | Spektakl Opery Wrocławskiejspektaklod 6. roku życia z opiekunami
20PAŹnd, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 3–6 lat, bez udziału opiekunów
21PAŹpn, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
21PAŹpn, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
21PAŹpn, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
21 PAŹ, pn, 20:00 - LEMON AKUSTYCZNIEkoncert zewnętrzny
22PAŹwt, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
22PAŹwt, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
22PAŹwt, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
23PAŹśr, 19:00
24PAŹcz, 19:00
RUBATOMaya Youssef | Syria/Wielka Brytaniakoncert tradycyjny
25PAŹpt, 13:00
25PAŹpt, 19:00
GRANDIOSOWEINBERG 100 | Wallfischkoncert symfoniczny
26PAŹsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
26PAŹsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
26PAŹsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
27PAŹnd, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieMONIUSZKO 200 | WEINBERG 100 | Filharmonicy kameralniekoncert kameralny
27PAŹnd, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 3–6 lat, bez udziału opiekunów
29PAŹwt, 10:00
Ja, kompozytor! Wersja deluxekoncert szkolnydla klas IV-VIII
29PAŹwt, 12:00
Ja, kompozytor! Wersja deluxekoncert szkolnydla klas IV-VIII
Listopad 2019
03LISnd, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Atlas symfonicznykoncert rodzinnydla dzieci od 6. roku życia z opiekunami
03LISnd, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 3–6 lat, bez udziału opiekunów
04LISpn, 19:00
ESPRESSIVOKamil Piotrowicz Sextetkoncert jazzowy
07LIScz, 19:00
RUBATOSokratis Sinopoulos | Grecjakoncert tradycyjny
08LISpt, 13:00
08LISpt, 19:00
GRANDIOSOKonzerthaus 135koncert symfoniczny
09LISsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
09LISsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
09LISsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
10LISnd, 19:00
MISTERIOSOMarimba mix!recital
12LISwt, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
12LISwt, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
12LISwt, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13LISśr, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13LISśr, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13LISśr, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13LISśr, 19:00
15LISpt, 13:00
15LISpt, 19:00
GRANDIOSOMAHLER 6koncert symfoniczny
17LISnd, 19:00
19LISwt, 19:00
20LISśr, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
20LISśr, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
21LIScz, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
21LIScz, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
22LISpt, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
22LISpt, 13:00
22LISpt, 19:00
GRANDIOSOWirtuoz harfykoncert symfoniczny
23LISsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
23LISsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
23LISsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
23LISsb, 20:00
SOUNDLABLab 2: Pękala | Weber | Podgórskikoncert elektroniczny
24LISnd, 19:00
BRILLANTELatinokoncert
26LISwt, 10:00
26LISwt, 12:00
29LISpt, 13:00
29LISpt, 19:00
GRANDIOSOMONIUSZKO 200koncert symfoniczny
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ