Zostań wolontariuszem Filharmonii w nowym sezonie!

AKTUALNOŚCI | 27-08-2019
Interesujesz się organizacją koncertów, spotkań, wernisaży, warsztatów i festiwali? Chcesz stać się częścią zespołu budującego naszą niepowtarzalną instytucję? Zgłoś się już dziś i dołącz do grona wolontariuszy Filharmonii! Na zgłoszenia czekamy do 16 września.
Chcesz wesprzeć działalność kulturalnego serca miasta? Fascynuje Cię przestrzeń Filharmonii i odbywające się w niej wydarzenia? Chcesz stać się częścią zespołu budującego naszą niepowtarzalną instytucję? Muzyka - nie tylko klasyczna - to twój konik? Masz więcej niż 13 lat i dużo energii do działania?

Zgłoś się do nas i dołącz do grona naszych wolontariuszy! Szukamy entuzjastów kultury, którzy ukończyli już 13 rok życia i którzy chcieliby zaprawić się w „kulturalnym boju”.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie m.in.: pomoc przy montażu i organizacji wystaw, pomoc techniczna i organizacyjna przy obsłudze koncertów, organizacji wykładów, prelekcji, dyskusji, czy warsztatów, a także zadania okołopromocyjne.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o wysłanie zgłoszenia do 16 września 2019 r. poprzez wypełnienie formularza i przesłanie go na adres e-mail
a.adamowicz@filharmonia.szczecin.pl. Można też załączyć CV.

Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie organizacyjne 19 września o godz. 17:00, na którym przedstawimy wszystkie szczegóły.

Materiały można pobrać poniżej:
Lipiec 2020
05LIPnd, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05LIPnd, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineUrodziny Szczecina | Szczecińscy kompozytorzypremiera online
12LIPnd, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineResina | Tracespremiera online