MDF Festival 2019

Festiwal MDF już za nami

AKTUALNOŚCI | 20-09-2019
Wszystko co dobre kiedyś się kończy, ale pozostają niezapomniane wspomnienia. Druga edycja MUSIC.DESIGN.FORM Festival już za nami. Podczas trzech dni Filharmonię odwiedziło ponad 5 tysięcy osób, by wraz z nami podążać śladem wyznaczanym przez tajemniczą audioluminescencję.
W czasie trzech dni trwania festiwalu MDF budynek Filharmonii w Szczecinie, podczas aż 19 różnych wydarzeń, odwiedziło ponad 5 tysięcy osób. Wszyscy zainteresowani odbywającymi się w Filharmonii koncertami, wystawami, warsztatami, dyskusjami, z całą pewnością doświadczyli niezapomnianych przeżyć. Rzesze mieszkańców Szczecina podziwiały też codzienne pokazy iluminacje na elewacji budynku, które przez trzy festiwalowe wieczory rozświetlały nasz biały na co dzień budynek.

Dla nas tegoroczna edycja festiwalu jest również w pewien sposób przełomowa. Pierwszy raz wykorzystaliśmy przestrzeń podziemnego parkingu do stworzenia wyjątkowego koncertu, pierwszy raz w historii - we wszystkich przestrzeniach Filharmonii - w jednym momencie odbywały się próby lub koncerty.

To były piękne, emocjonalne, a przede wszystkim najwyższej klasy muzyczno-świetlne dni! Laura Mvula, A_GIM, Trio Jazzowe Marcina Maseckiego i Grzegorz Tarwid, czy Kwadrofonik to tylko część artystów, których gościliśmy podczas tegorocznej edycji Music.Design.Form Festival 2019! Wszystkich Państwa - którym z różnych względów nie udało się do nas dotrzeć - zachęcamy do obejrzenia obszernych fotorelacji, wykonanych przez Marcina Zaborowskiego i Bartka Barczyka. Dla tych z Państwa, którzy z nami byli jest to okazja aby wspomnieć chwile, które najbardziej utknęły w pamięci.

Wszystkich, którzy chcieliby po raz ostatni spotkać się z festiwalową wystawą przygotowaną specjalnie dla Filharmonii zapraszamy w najbliższą niedzielę 22 września. Od godziny 11:00 do 15:00 będzie można bezpłatnie zobaczyć prace Oskara Zięty - Crystals.
Marzec 2021
04MARcz, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online
05MARpt, 19:00