GRANDIOSO, MISTERIOSO, DRUMS CARNIVAL, Koncerty rodzinne

Repertuar i sprzedaż biletów na styczeń 2021

AKTUALNOŚCI | 27-11-2020
Antonín Dvořák, Wolfgang Amadeus Mozart, Bernard Piazzola czy Moritz Moszkowski to tylko niektórzy kompozytorzy, których dzieła usłyszymy podczas styczniowych koncertów. A jako, że styczeń to czas karnawału, czeka nas wyjątkowy karnawał - Drums Carnival. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym repertuarem na styczeń, którym otworzymy drugą połowę sezonu 2020/2021.

Sprzedaż biletów

Ze względu na aktualne obostrzenia i zamknięcie instytucji dla publiczności do 27 grudnia, stacjonarna sprzedaż biletów chwilowo nie będzie się odbywać. Bilety na styczniowe wydarzenia będzie można kupić przez naszą stronę internetową - sprzedaż rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 10:00.

Przypominamy, że rezerwacji biletów można dokonać tylko bezpośrednio w kasie lub mailowo na adres kasa@filharmonia.szczecin.pl. Maile dotyczące rezerwacji przesłane do kasy przed godziną 10:00 10 grudnia nie będą rozpatrywane.

Koncerty z publicznością, transmisje online

Filharmonia w Szczecinie dysponuje platformą livefilharmonia.szczecin.pl transmitującą wydarzenia na żywo oraz dającą dostęp do koncertów, które już się odbyły (archiwum VOD). Do współpracy zaprosiliśmy liderów tej branży, dzięki czemu intuicyjność dostępu i jakość transmisji jest na wysokim poziomie. Nasza platforma transmituje koncerty w jakości Full HD, wysyłamy sygnał z możliwością odbioru doskonałej jakości dźwięku. Dostęp do livefilharmonia.szczecin.pl jest możliwy na wielu urządzeniach: laptopach, komputerach stacjonarnych, tabletach, smartfonach oraz Smart TV (brak aplikacji, podłączenie przez HDMI z innym urządzeniem).

Zakup biletów na koncerty online oraz dostęp do transmitowanych koncertów możliwy na jest bezpośrednio na stronie livefilharmonia.szczecin.pl lub ze strony głównej Filharmonii. Po kliknięciu w prawym górnym rogu ikony LIVE zostaniecie Państwo przekierowani na platformę. Można tam kupić bilety umożliwiające dostęp do koncertu i całego archiwum minionych wydarzeń na 24 godziny od godziny premiery lub do 72 godzin.

Styczeń i kolejne miesiące przed nami

Sezon 2020/2021 rozpoczęliśmy z nowym hasłem "Filharmonia Szczecin - brzmi dobrze", które, pomimo różnych niespodzianek, towarzyszy nam wszystkim przez kolejne miesiące wspólnego cieszenia się muzyką.

Programy koncertów zostały przygotowane z myślą o zapewnieniu naszym melomanom zarówno najlepszych wrażeń artystycznych, jak i bezpieczeństwa. Przed nami kolejne spotkania z klasyką, kameralistyką, jazzem, elektroniką i to zarówno w złotej sali, na naszych kanałach Facebook i YouTube jak i przez platformę transmitującą koncerty livefilharmonia.szczecin.pl.

Dziękując za Państwa dotychczasową aktywność podczas premier online zapraszamy na styczniowe spotkania z muzyką. Bądźcie z nami!

Wraz z końcem grudnia zaprezentujemy zaś Państwu kolejny pełen muzyki miesiąc w intensywnym sezonie artystycznym 2020/2021.
01CZEwt, 11:00
05CZEsb, 11:00
05CZEsb, 19:00
BRILLANTE | LiveFilharmoniaKrzysztof Herdzin & Motion Triokoncert z publicznością / płatna transmisja online