Działalność Filharmonii do 18 kwietnia

AKTUALNOŚCI | 09-04-2021
Zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi działalności instytucji kultury budynek Filharmonii będzie zamknięty dla publiczności do 18 kwietnia. My jednak pracujemy nadal, by muzyka i nasze koncerty towarzyszyły melomanom w ich domach. Zapraszamy na livefilharmonia.szczecin.pl oraz na kanały Filharmonii w serwisach Facebook i YouTube.

Budynek Filharmonii pozostaje zamknięty

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi rządu do 18 kwietnia 2021 r. budynek Filharmonii w Szczecinie będzie zamknięty dla publiczności. Nie oznacza to jednak, że Filharmonia przestaje grać. Liczymy, że spotkamy się online - zarówno na platformie streamingowej livefilharmonia.szczecin.pl, jak i na naszych kanałach w serwisach FacebookYouTube.

W związku z czasowym zamknięciem budynku nie będzie możliwy osobisty odbiór produktów zakupionych w sklepie internetowym Filharmonii.

Koncert RGG odwołany

Koncert RGG Trio I Szymanowski zaplanowany na 11 kwietnia zostaje niestety odwołany. Występ Tria zostanie jednak zarejestrowany bez udziału publiczności i w niedalekiej przyszłości udostępniony na naszych kanałach streamingowych.

Wymień bilet na kody dostępu

Osoby, które kupiły bilety na koncert RGG Trio mogą wymienić je na kody dostępu do platformy livefilharmonia.szczecin.pl.

Kody będą wydawane w przeliczeniu 10 zł = 1 kod. W przypadku niepełnej kwoty, np. ceny biletu 45 zł, bilet zostanie wymieniony z korzyścią dla melomana - na 5 kodów dostępu. Jeden kod dostępu aktywuje dostęp do serwisu na 24h i można go wykorzystać w dowolnym momencie, wybierając zaplanowane transmisje aż do 31 maja 2021 r.

Możliwe jest także dokonanie zwrotu pieniędzy za zakupione bilety. Zachęcamy jednak wszystkich do skorzystania z możliwości wymiany biletów na kody i pozostanie z nami online.

Dzięki wymianie kupionych biletów na kody dostępu będziecie mogli Państwo obejrzeć kilka transmisji na żywo. Aktywowane kody dostępu dają także dostęp do materiałów archiwalnych VOD, czyli nagrań koncertów, które już się odbyły. Takie rozwiązanie to bezpieczny udział w wydarzeniu dla naszych melomanów, a dla nas wsparcie w dalszym funkcjonowaniu.

Pełen spis najbliższych transmisji jest dostępny na naszej stronie oraz livefilharmonia.szczecin.pl

W celu wymiany biletów na kody dostępu lub zwrotu pieniędzy prosimy o kontakt z kasą przez maila: kasa@filharmonia.szczecin.pl.

Bądźmy razem online

Na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube oraz na specjalnej platformie streamingowej LiveFilharmonia.szczecin.pl regularnie spotykamy się z melomanami i entuzjastami najlepszej muzyki. Mamy nadzieję, że podczas najbliższych dni będzie podobnie. Przygotowaliśmy dla Państwa nie tylko koncerty symfoniczne, ale także kameralne spotkania z muzyką, szeroką ofertę edukacyjną dla najmłodszych oraz muzyczne premiery płytowe.

Dziękując za dotychczasowy czas, jaki spędzili Państwo z nami, zapraszamy na kolejne spotkania z muzyką online. Jednocześnie mamy nadzieję, że, gdy tylko będzie to możliwe, bezpiecznie będziemy mogli osobiście powitać Państwa na koncertach w złotej sali.
Repertuar na maj 2021
07-04-2021 15:02
01MAJsb, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Muzyka polskabezpłatna premiera online