Wyniki Turnieju Muzyków Prawidzwych

AKTUALNOŚCI | 03-09-2016
Znamy już laureatów drugiej edycji Turnieju Muzyków Prawdziwych. Zwycięzcy folkowych zmagań wystąpili w niedzielnym koncercie finałowym, który był transmitowany na żywo na kanale Filharmonii w serwisie YouTube.
Wyniki Turnieju Muzyków Prawdziwych:

NAGRODA INSTYTUTU MUZYKI I TAŃCA - za wprowadzenie formy mazurka we współczesny kontekst kulturowy
(nagrodą jest udział w festiwalu Wszystkie Mazurki Świata w Warszawie w 2017 r.)
Kapela Podlasianki
Przewłocki/Mazurkiewicz/Piekarski

NAGRODA FILHARMONII IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W SZCZECINIE - za najlepszą interpretację motywu wędrownego, przesiedleńczego
(nagrodą jest koncert w Filharmonii w 2017 r.)
Sara Czureja-Łakatosz

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE DLA NAJMŁODSZEJ KAPELI
Kapela Maleczewiacy

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE ZA NAJCIEKAWSZĄ INTERPRETACJĘ WĄTKU TEMATYCZNEGO
Blokowioska

KATEGORIA: SOLIŚCI INSTRUMENTALIŚCI:
I miejsce:
Stanisława Galica Górkiewicz

II Miejsce:
Paweł Odorowicz

III miejsce:
Wojciech Zaziąbło

Wyróżnienie
Kazimierz Wiśniowski
Andrzej Jędryczka

KATEGORIA: SOLIŚCI WOKALIŚCI:
I miejsce
Zofia Wydro

II miejsce
Paweł Grochocki

III miejsce
Olga Kozieł

Wyróżnienie:
Anna Jurkiewicz

KATEGORIA: ZESPOŁY ŚPIEWACZE
I miejsce
Zespół „Pogranicze z Szypliszk” 

II miejsce
Zespół „Waliszowianie”

III miejsce
Zespół Śpiewaczy z Boguszyc

Wyróżnienie:
Grupa Śpiewacza „Grónie”
Grupa wokalna Swada
Pieśni do śmierci
Skrzypnianki

KATEGORIA: ZESPOŁY INSTRUMENTALNE I WOKALNO-INSTRUMENTALNE
I miejsce
Kapela Blachury i Ficka

II miejsce
Karma Trio

III miejsce ex aequo
Kapela Trzcinicoki
Kapela z Kociny

Wyróżnienia
Angela Gaber + Trio
Dziadowski Projekt
Kapela ludowa „Pyrzyczanie”
Kapela PoPieronie
Podhalanie


 
FILMY I ZDJĘCIA
Maj 2019
05MAJnd, 19:00
VIRTUOSO 2018/2019Claudia Stein gra Weinbergakoncert symfoniczny
07MAJwt, 19:00
RUBATO 2018/2019Ibrahim Maalouf [ODWOŁANY]koncert tradycyjny
07MAJwt, 19:00
RUBATO 2018/2019Marko Marković Brass Bandkoncert tradycyjny
08MAJśr, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli
08MAJśr, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli
08MAJśr, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli
08MAJśr, 19:00
MISTERIOSO 2018/2019Recital klawesynowy | Marcin Świątkiewicz koncert kameralny
09MAJcz, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli
09MAJcz, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli
09MAJcz, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli
09MAJcz, 19:00
09 MAJ, cz, 20:00 - MORCHEEBAkoncert zewnętrzny
10MAJpt, 13:00
10MAJpt, 15:00
10MAJpt, 19:00
FILM-HARMONY 2018/2019John Williams | Richard Wagnerkoncert symfoniczny
11MAJsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
11MAJsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
11MAJsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
11 MAJ, sb, 18:00 - WSPOMNIENIE O RYSZARDZIE RIEDLU - SEBASTIAN RIEDEL & CREEkoncert zewnętrzny
13 MAJ, pn, 19:00 - 54. KONTRAPUNKT: DAKH DAUGHTERSkoncert zewnętrzny
14MAJwt, 10:00
Droga do Oza koncert szkolnydla klas IV-VIII
14MAJwt, 12:00
Droga do Oza koncert szkolnydla klas IV-VIII
15MAJśr, 10:00
Droga do Oza koncert szkolnydla klas IV-VIII
15MAJśr, 12:00
Droga do Oza koncert szkolnydla klas IV-VIII
17MAJpt, 13:00
17MAJpt, 15:00
17MAJpt, 19:00
FILM-HARMONY 2018/2019Szczecin–Wrocław | Movie setkoncert kameralny
18MAJsb, 19:00
SOUNDLAB 2018/2019Weiss Video Orchestra | Lab 8: El-multikoncert elektroniczny
18MAJsb, 22:30
Europejska Noc MuzeówEuropejska Noc Muzeów - pokaz filmu "Photon"projekcjadla widzów od 16. roku życia
DZIŚ19 MAJnd, 17:00
W kinie w Szczecinie! Muzyka filmowakoncert rodzinnydla dzieci od 6. roku życia z opiekunami
DZIŚ19 MAJnd, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 3–6 lat, bez udziału opiekunów
21MAJwt, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III
21MAJwt, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III
21MAJwt, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III
22MAJśr, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III
22MAJśr, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III
22MAJśr, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III
22MAJśr, 19:00
INTERMEZZO 2018/2019Artyści Szczecina | Jola Szczepaniakkoncert kameralny
24MAJpt, 13:00
24MAJpt, 15:00
24MAJpt, 19:00
25MAJsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
25MAJsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
25MAJsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
27MAJpn, 19:00
ESPRESSIVO 2018/2019Stars for Quincy Jones koncert jazzowy
31MAJpt, 13:00
31MAJpt, 15:00
31MAJpt, 19:00
FILM-HARMONY 2018/2019Made in Americakoncert symfoniczny
Czerwiec 2019
01CZEsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
01CZEsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
01CZEsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
02CZEnd, 17:00
Ja, kompozytor! Wersja deluxekoncert rodzinnydla dzieci od 6. roku życia z opiekunami
02CZEnd, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 3–6 lat, bez udziału opiekunów
04CZEwt, 09:00
DoNuta taktuje – Integrakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
04CZEwt, 11:00
DoNuta taktuje – Integrakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
05CZEśr, 09:00
DoNuta taktuje – Integrakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
05CZEśr, 11:00
DoNuta taktuje – Integrakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
07CZEpt, 13:00
07CZEpt, 15:00
07CZEpt, 19:00
SONORO 2018/2019Bartók | Zamek Sinobrodegokoncert symfoniczny
14CZEpt, 13:00
14CZEpt, 15:00
14CZEpt, 19:00
GRANDIOSO 2018/2019Zakończenie sezonu | Karłowicz | Strauss | Wagnerkoncert symfoniczny
20CZEcz, 19:00
SOUNDLAB 2018/2019Richter | Glass | Lab 9: El-finalekoncert elektroniczny
21CZEpt, 13:00
21CZEpt, 15:00
21CZEpt, 15:30
Święto Muzyki 2019Muzyczna paka - happeninghappening
21CZEpt, 16:00
Święto Muzyki 2019Park Symfonia | Wojtek Blecharzkoncert plenerowy
21CZEpt, 19:00
Święto Muzyki 2019Dina Yoffe | Mikhail Vaiman | Camerata Stargard koncert symfoniczny (sinfonietta)
24CZEpn, 13:00
24CZEpn, 15:00
25CZEwt, 13:00
25CZEwt, 15:00
26CZEśr, 13:00
26CZEśr, 15:00
27CZEcz, 13:00
27CZEcz, 15:00
28CZEpt, 13:00
28CZEpt, 15:00
29CZEsb, 22:00
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ