Dorota Serwa doceniona

AKTUELLES | 07-04-2017
Dyrektor Filharmonii Dorota Serwa otrzymała nominację do nagrody Szczecinianka Roku 2016.

Dorota Serwa nominację otrzymała, ponieważ (jak podaje organizator konkursu): „Stawia na edukację dzieci, rodziców oraz wiernych melomanów. W zarządzaniu jedną z większych szczecińskich instytucji kultury wykorzystuje z powodzeniem swoje doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych. Nominowana za siłę w przełamywaniu konwencji; za promocję Szczecina poprzez sztukę w Polsce i za granicą. Za stworzenie nowego, rozpoznawalnego w świecie symbolu Szczecina.”

Szczecinianka Roku” to inicjatywa Stowarzyszenia Kobiety Dla Szczecina i Regionu, która ma na celu wyłonienie zwykłych – niezwykłych, wspaniałych aktywnych kobiet z regionu zachodniopomorskiego.

Spośród dziesięciu kandydatek kapituła konkursu wybiera Szczeciniankę Roku 2016. Jednocześnie odbywa się także plebiscyt dla czytelników Kuriera Szczecińskiego, którzy mogą wybrać swoją laureatkę – w głosowaniu SMS-owym.

Konkurs odbywa się od 2010 roku.
Juli 2020
05JULSo, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05JULSo, 19:00