Sinfonieorchester der Philharmonie in Szczecin
Chefdirigent
1. Violine/Konzertmeister
Paweł Maślanka
Olga Rozmus
1. Violine
Alina Krzyżewska
Izabela Milewska
Karolina Uźniak-Gunia
Edyta Wolańska
Wioletta Borkowska
Elżbieta Fabiszak
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Karolina Hyla
Marcin Kieruczenko
Anna Majewska
Maciej Musiał
Monika Sawczuk
Paweł Tarała
Wójtowicz Joanna
2. Violine
Robert Smoliński
Władimir Iwanciw
Anna Muzyk
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Łukasz Górewicz
Aleksandra Górska
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Justyńska
Diana Miszkiel-Gugała
Zoia Piankowska
Dominika Wiśniewska
Bratsche
Ludmiła Rusin
Wojciech Mazur
Magdalena Micke
Galina Smolińska
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Aleksandra Majewska
Franciszek Malik
Mariola Kowalczyk
Grzegorz Sadowski
Violoncello/Konzertmeister
Tomasz Szczęsny
Ihor Chilipik
Violoncello
Kazimiera Meisinger
Klara Świdrów
Jacek Tomczak
Dorota Cieśla
Dobrawa Czocher
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Natalia Wesołowska
Kontrabass
Michał Mitschke
Karol Nasiłowski
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Paweł Jędrzejewski
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
Flöte
Anna Wojnowicz-Drężek
Joanna Kowalczyk
Magdalena Kuszewska
Paweł Majewski
Elżbieta Podleśny-Głowacka
Oboe
Piotr Kokosiński
Izabela Kokosińska
Katarzyna Rachmaciej
Grzegorz Święciochowski
Klarinette
Bogusław Jakubowski
Krzysztof Baturo
Krzysztof Krzyżewski
Piotr Wybraniec
Fagott
Zbigniew Kania
Anna Bownik
Edyta Moroz
Cyprian Święch
Horn
Dawid Kostrzewa
Oleksandr Melnychenko
Katarzyna Sułkowska
Radosław Zamojski
Dmitrij Wdowiczenko
Trompete
Sławomir Kuszwara
Dawid Głogowski
Marcin Olkowski
Bogdan Rymaszewski
Posaune
Wojciech Bublej
Mateusz Kupski
Igor Puszkar
Tuba
Tomasz Zienkowicz
Schlagzeug
Dariusz Jagiełło
Jorge Luis Valcarcel Gregorio
Jacek Wierzchowski
Bogdan Pilak
Harfe
Barbara Stalmierska
organizator pracy artystycznej
Matylda Grączewska
biblioteka
Ewa Kotecka
Stimmer der Tasteninstrumente
Paweł Kwiatkowski
Januar 2019
01JANDi, 17:00
02JANMi, 19:00
INTERMEZZO 2018/2019Paganini | Bach | KameralnieKammerkonzert
04JANFr, 13:00
04JANFr, 15:00
05JANSa, 19:00
FESTIVO 2018/2019Szczecin-Wrocław | Kolędy świataKammerkonzert
06JANSo, 19:00
GRANDIOSO 2018/2019BBC Symphony OrchestraSinfonisches Konzert
08JANDi, 09:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli
08JANDi, 10:30
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli
08JANDi, 12:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli
08JANDi, 19:00
RUBATO 2018/2019Dziczka (Polska/Ukraina) Traditionelles Konzert
09JANMi, 09:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli
09JANMi, 10:30
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli
09JANMi, 12:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli
09 JAN, Mi, 19:00 - KONCERT NOWOROCZNY - TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJkoncert zewnętrzny
11JANFr, 13:00
11JANFr, 15:00
11JANFr, 19:00
12JANSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
12JANSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
12JANSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
12JANSa, 19:00
FESTIVO 2018/2019Koncert prezydencki Sinfonisches Konzert
13JANSo, 19:00
BRILLANTE 2018/2019Soyka | Woś | HlushkoKonzert
14JANMo, 10:00
Orkiestra na językach BIS Schulkonzertdla klas IV-VIII
14JANMo, 12:00
Orkiestra na językach BIS Schulkonzertdla klas IV-VIII
14JANMo, 19:00
ESPRESSIVO 2018/2019Marcin Wasilewski Trio Jazzkonzert
15 JAN, Di, 19:00 - KRZYSZTOF KRAWCZYK – „JAK MINĄŁ DZIEŃ”koncert zewnętrzny
16 JAN, Mi, 19:00 - MICHAŁ SZPAK Z ZESPOŁEM - DREAMER TOURkoncert zewnętrzny
HEUTE18 JANFr, 10:00
HEUTE18 JANFr, 13:00
HEUTE18 JANFr, 14:00
HEUTE18 JANFr, 15:00
HEUTE18 JANFr, 19:00
SONORO 2018/2019Dvořak | Ravel | RespighiSinfonisches Konzert
19 JAN, Sa, 19:00 - DE MONO X OSIECKA - KONCERT PRZENIESIONYkoncert zewnętrzny
20JANSo, 17:00
Jerz IgorFamilienkonzertKinder ab 6 Jahren mit Erwachsenenbegleitung
20JANSo, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
22JANDi, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III
22JANDi, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III
22JANDi, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III
23JANMi, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III
23JANMi, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III
23JANMi, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III
23JANMi, 19:00
MISTERIOSO 2018/2019Recital perkusyjny I Alexej GerassimezKammerkonzert
25JANFr, 13:00
25JANFr, 15:00
25JANFr, 19:00
FESTIVO 2018/2019Vivat Mozart! Sinfonisches Konzert
26JANSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
26JANSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
26JANSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
26JANSa, 19:00
SOUNDLAB 2018/2019Anna Zaradny | Lab 4: El-SONOElektronisches Konzert
27JANSo, 19:00
BRILLANTE 2018/2019Piosenki z Kabaretu Starszych PanówKonzert
28JANMo, 10:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
28JANMo, 12:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
28 JAN, Mo, 19:00 - ANDRZEJ PIASECZNY - O MNIE, O TOBIE, O NASkoncert zewnętrzny
29JANDi, 10:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
29JANDi, 12:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
30JANMi, 10:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
30JANMi, 12:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
31JANDo, 10:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
31JANDo, 12:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
Februar 2019
01FEBFr, 10:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
01FEBFr, 12:00
Zimowy zawrót głowy – ferie w FilharmoniiWorkshopsdla dzieci od 7. do 10. roku życia
01FEBFr, 13:00
01FEBFr, 15:00
01FEBFr, 19:00
SONORO 2018/2019Gershwin | Ginastera | AntonsenSinfonisches Konzert
04FEBMo, 19:00
ESPRESSIVO 2018/2019Mateusz Gawęda Trio | FalstartJazzkonzert
06FEBMi, 19:00
SONORO 2018/2019Szczecin-Wrocław | KlasycyKonzert
08FEBFr, 13:00
08FEBFr, 15:00
08FEBFr, 19:00
DECISO 2018/2019Avi Avital | Beethoven | BachKonzert
10FEBSo, 17:00
Kim był Oz?spektakl rodzinnyKinder ab 6 Jahren mit Erwachsenenbegleitung
10FEBSo, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
11FEBMo, 10:00
Droga do Oza Schulkonzertdla klas IV-VIII
11FEBMo, 12:00
Droga do Oza Schulkonzertdla klas IV-VIII
12FEBDi, 19:00
RUBATO 2018/2019Klapa Reful Split (Chorwacja)Traditionelles Konzert
13FEBMi, 19:00
ANIMATO 2018/2019Filharmonicy Kameralnie | Magic sonata Kammerkonzert
15FEBFr, 13:00
15FEBFr, 15:00
15FEBFr, 19:00
VIRTUOSO 2018/2019Bernstein | Borowicz | MeisingerSinfonisches Konzert
20FEBMi, 19:00
PIANOFORTE 2018/2019Laureaci Konkursów | Denis Kozukhinrecital
21FEBDo, 09:00
akcja społeczna Słyszę Dobre DźwiękiSłyszę Dobre Dźwiękikonferencja
22FEBFr, 13:00
22FEBFr, 15:00
22FEBFr, 19:00
SONORO 2018/2019Boreyko | Strawiński Sinfonisches Konzert
23FEBSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
23FEBSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
23FEBSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
23FEBSa, 19:00
SOUNDLAB 2018/2019Forest Swords | Lab 5: El-tripElektronisches Konzert
24FEBSo, 19:00
BRILLANTE 2018/2019K. Stańko | Herdzin | AquariusKonzert
26FEBDi, 19:00
INTERMEZZO 2018/2019Sax & KeurisKammerkonzert
27FEBMi, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
27FEBMi, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
28FEBDo, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
28FEBDo, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESUm Ihnen die Nutzung der Webseite filharmonia.szczecin.pl zu erleichtern sowie zu Statistikzwecken werden Cookies verwendet. Wenn Sie diese Art von Dateien nicht blockieren, stimmen Sie der Verwendung und Speicherung auf Ihrem Gerät zu. Über die Einstellungen Ihres Browsers kann die Verwendung von Cookies gesteuert werden.
Datenschutzerklärung | Datenschutzbedingungen | ICH STIMME ZU