III Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2017

Wyniki 3. Turnieju Muzyków Prawdziwych

AKTUELLES | 03-09-2017
Znamy już wyniki 3. Turnieju Muzyków Prawdziwych. W tym roku na scenie sali kameralnej wystąpiło ponad 200 wykonawców, którzy stanęli w szranki w czterech kategoriach: soliści instrumentaliści, soliści wokaliści, zespoły instrumentalne oraz wokalno-instrumentalne, zespoły śpiewacze. Dodatkowo, po raz pierwszy, zaprezentowały się zespoły taneczne.
W kategoriach muzycznych Muzyków Prawdziwych oceniało jury w składzie: kierownik Pracowni Etnomuzykologii Instytutu Sztuki PAN Weronika Grozdew-Kołacińska, kulturoznawca prof. Bogdan Matławski oraz dziennikarz muzyczny Wojciech Ossowski.

Turniejowi Tańca przyglądali się badacz tradycji Jacek Hałas, prof. nauk społecznych Dariusz Kubinowski i muzyk Remigiusz Mazur-Hanaj.

WYNIKI 3. TURNIEJU MUZYKÓW PRAWDZIWYCH


LAUREACI I WYRÓŻNIENI III TURNIEJU MUZYKÓW PRAWDZIWYCH - Dokładne wyniki podamy podczas koncertu finałowego

WYRÓŻNIENIA:
Karolina Cachro
Zenon Kaczyński
Jan Kępa
Józef Śliwa
Bracia Nowakowie z Karcmy z Gronkowa
Grupa śpiewacza Ryki
Nadbużański Klon Zielony
Apokryfy
Dzikie Harce
Kapela Jana Kani
Kapela Zastawnych

LAUREACI – TYCH WYKONAWCÓW USŁYSZYMY PODCZAS KONCERTU FINAŁOWEGO

Katarzyna Dudziak
Katarzyna Kozik
Oliwia Łuszczyńska
Jan Kania
Jakub Karpuk
Wojciech Kostowski
Grupa Drewno
Grupa śpiewacza mężczyzn z Czarni
Regionalny Zespół Śpiewaczy Radostowianki
Zespół 9 SIYŁ
Adam Oleś hurdu_hurdu
Kapela Ludowa Pyrzyczanie
Kapela Opocznianka
Kapela PoPieronie

TURNIEJ TAŃCA
Alicja Kuczyńska, Witold Kuczyński - Zespół Folklorystyczny „Carniacy”
Ewa Kleszczewska, Józef Murawski - Zespół Pogranicze z Szypliszk
Aleksandra Dziedzina, Łukasz Kostecki – Zespół 9SIYŁ

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniała zabawę, a zwycięzcą serdecznie gratulujemy!
 
VIDEOS UND FOTOS
Dezember 2019
01DEZSo, 19:00
02DEZMo, 19:00
ESPRESSIVOKuba Więcek TrioJazzkonzert
03DEZDi, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
03DEZDi, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
03 DEZ, Di, 19:00 - TERESA SALGUEIROkoncert zewnętrzny
04DEZMi, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
04DEZMi, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
04 DEZ, Mi, 19:00 - MICHAŁ SZPAK - THE MOON TOURkoncert zewnętrzny
05DEZDo, 19:00
RUBATOMuzsikás | WęgryTraditionelles Konzert
06DEZFr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
06DEZFr, 13:00
06DEZFr, 14:00
06DEZFr, 15:00
06DEZFr, 19:00
GRANDIOSOCZAJKOWSKI | BRAHMSSinfonisches Konzert
07DEZSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
07DEZSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
07DEZSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
07 DEZ, Sa, 19:00 - URSZULA DUDZIAK - JAZZ POD CHOINKĘkoncert zewnętrzny
08DEZSo, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieBRAHMS | SCHUMANN | Filharmonicy kameralnieKammerkonzert
08DEZSo, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
HEUTE09 DEZMo, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
HEUTE09 DEZMo, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
09 DEZ, Mo, 19:30 - BROADWAY EXCLUSIVEkoncert zewnętrzny
MORGEN10 DEZDi, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
MORGEN10 DEZDi, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
10 DEZ, Di, 19:00 - KONCERT CHARYTATYWNY "MIŚ POD SZPITALNĄ CHOINKĘ"koncert zewnętrzny
11DEZMi, 19:00
MISTERIOSO | Artysta Rezydent 2019/2020Marcin Masecki | Lutosławski Quartet | BEETHOVENKammerkonzert
11DEZMi, 19:30
12 DEZ, Do, 20:00 - EDYTA GÓRNIAK AKUSTYCZNIEkoncert zewnętrzny
13DEZFr, 13:00
13DEZFr, 14:00
13DEZFr, 15:00
13DEZFr, 19:00
GRANDIOSORÓŻYCKI | WARSSinfonisches Konzert
14DEZSa, 20:00
SOUNDLABLab 3: Julia KentElektronisches Konzert
15DEZSo, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Uszko–MoniuszkoKonzertod 6. roku życia z opiekunami
15DEZSo, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
17DEZDi, 10:00
17DEZDi, 12:00
20DEZFr, 13:00
20DEZFr, 14:00
20DEZFr, 15:00
20DEZFr, 19:00
22DEZSo, 19:00
27DEZFr, 13:00
27DEZFr, 14:00
27DEZFr, 15:00
28DEZSa, 19:00
28DEZSa, 19:00
31DEZDi, 20:00
Januar 2020
01JANMi, 17:00
03JANFr, 13:00
03JANFr, 14:00
03JANFr, 15:00
05JANSo, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Tony Stradivarius i jego Księga ZaklęćKonzertKinder ab 6 Jahren mit Erwachsenenbegleitung
05JANSo, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
08JANMi, 09:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
08JANMi, 10:30
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
08JANMi, 12:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANDo, 09:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANDo, 10:30
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANDo, 12:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
11JANSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
11JANSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
11JANSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
11JANSa, 19:00
15JANMi, 19:00
MISTERIOSOPolish Cello QuartetKammerkonzert
16JANDo, 19:00
RUBATONaghash Ensemble | ArmeniaTraditionelles Konzert
17JANFr, 13:00
17JANFr, 14:00
17JANFr, 15:00
17JANFr, 19:00
GRANDIOSOKARŁOWICZ | BergmannSinfonisches Konzert
18JANSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
18JANSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
18JANSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
20JANMo, 19:00
ESPRESSIVOManhattan TransferJazzkonzert
21JANDi, 10:00
21JANDi, 12:00
22JANMi, 19:00
24JANFr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
24JANFr, 19:00
GRANDIOSOVIVAT MOZARTSinfonisches Konzert
25JANSa, 20:00
SOUNDLABLab 4: NOON | AlgorytmElektronisches Konzert
26JANSo, 19:00
29JANMi, 19:00
GRANDIOSOIl Virtuoso | Il Poetakoncert muzyki dawnej
31JANFr, 13:00
31JANFr, 14:00
31JANFr, 15:00
31JANFr, 19:00
GRANDIOSOAntoni Wit I Symfonia alpejskaSinfonisches Konzert
CONCERTS
EDU
AUSSTELLUNG
ANDERE
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESUm Ihnen die Nutzung der Webseite filharmonia.szczecin.pl zu erleichtern sowie zu Statistikzwecken werden Cookies verwendet. Wenn Sie diese Art von Dateien nicht blockieren, stimmen Sie der Verwendung und Speicherung auf Ihrem Gerät zu. Über die Einstellungen Ihres Browsers kann die Verwendung von Cookies gesteuert werden.
Datenschutzerklärung | Datenschutzbedingungen | ICH STIMME ZU