Die Sponsoren und die Partner

Sezon artystyczny 2019/2020
Współpraca sponsorska
Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie uroczyście rozpoczęła nowy sezon artystyczny 2019/2020.

Przed nami dużo wyjątkowych koncertów, spektakli, recitali dlatego już dziś pragniemy zaprosić Państwa do współpracy.

Zachęcamy do przejrzenia nowego repertuaru i do wybrania koncertów, które chcieliby Państwo sponsorować.

Zachęcamy również do zamieszczania reklamy w naszych wydawnictwach (książkach programowych).

Dzięki wsparciu Sponsorów i Mecenasów Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie gościmy na naszych scenach najwybitniejszych artystów z całego świata.

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Trencinger
Specjalista ds. Sponsoringu
a.trencinger@filhamonia.szczecin.pl
tel. 91 430 95 14, 531 300 190
Głównym Partnerem Filharmonii w Szczecinie jest Dealer BMW Bońkowscy.
Główny partner Filharmonii
Logo Dealer BMW Bońkowscy
Partnerem koncertów Filharmonii w Szczecinie jest Szczecińska Izba Adwokacka.
Partner
Logo Szczecińska Izba Adwokacka
Mecenasem koncertów "Amerykańskie święta | Big-band", "Jazz Band Młynarski-Masecki", "Voice Band & Anita Lipnicka", "Rozważne i romantyczne I Filharmonicy kameralnie", "Marimby | Orkiestra | Kobiety", "Metropolis 1927 | Muzyka na żywo" oraz "Zakończenie sezonu | Morska symfonia" jest Natural Skin Clinic.
Mecenas koncertu
Logo Natural Skin Clinic
Mecenasem koncertu "Litewska Narodowa Orkiestra Symfoniczna z Wilna I BEETHOVEN 250" jest Konsulat Republiki Litewskiej w Szczecinie.

Partnerami koncertu są Polska Żegluga Morska, C.Hartwig Szczecin, Port Szczecin-Świnoujście oraz Bulk Cargo-Port Szczecin.

Logo Lithuanian National Philharmonic SocietyLogo Litewskie Ministerstwo Kultury
Mecenas
Logo Konsulat Republiki Litewskiej Szczecin
Partnerzy
Logo PŻM Polska Żegluga MorskaLogo C. Hartwig SzczecinLogo Port Szczecin ŚwinoujścieLogo Bulk Cargo
Mecenasem koncertu "Wirtuoz harfy" jest Lesław Siemaszko.
Mecenas
Logo Siemaszko
Mecenasem koncertu "Hania Rani" jest Multi Projekt.
Mecenas koncertu
Logo Multi Projekt
Partnerami wspierającymi Filharmonię w Szczecinie w Szczecinie są Asprod, Max Mara, Ski Park Szczecin oraz Netto.
Partnerzy wspierający
Logo ASPRODLogo MaxMaraLogo Netto
Juli 2020
05JULSo, 12:00