Accord-Strings Ensemble

Accord-Strings Ensemble to połączenie akordeonu z klasycznym kwintetem smyczkowym. Zespół tworzą muzycy na stałe związani z głównymi instytucjami kultury Szczecina, prowadzący bardzo aktywną działalność koncertową. Accord- Strings Ensemble w swoim repertuarze, oprócz szerokiego wyboru tang nieśmiertelnego Astora Piazzolli, posiada dzieła współcześnie żyjących kompozytorów, a także własne opracowania znanych i lubianych utworów przełomu różnych epok.
akordeon
Oleg Wolański
I skrzypce
Edyta Wolańska