MDF Festival 2019, ESPRESSIVO

Elegancja, nowoczesność i styl

AKTUALNOŚCI | 29-08-2019
Cztery sezony intensywnej współpracy, mnóstwo niezwykłych koncertów, wspólnych projektów, konkursów dla melomanów, a już we wrześniu, po raz kolejny, wspólne działania podczas festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM. Wszystko to dzięki i przy współpracy z oficjalnym partnerem Filharmonii - Dealerem BMW Bońkowscy.
Współpraca Filharmonii w Szczecinie i Dealer BMW Bońkowscy rozpoczęła się w roku 2015. Wtedy po raz pierwszy przekazano nam do dyspozycji ekskluzywny samochód, który miał zapewnić komfort podróży do Filharmonii największym gwiazdom, ale i melomanom. Dzięki konkursowi, który ogłosiliśmy, melomani z województwa mogli wygrać bilety oraz przejazd do Filharmonii i powrót do domu luksusową limuzyną marki BMW – auto pokonało w tym czasie setki kilometrów, by nasi słuchacze komfortowo i bezpiecznie dotarli na wybrane koncerty.

BMW, to jednak nie tylko samochody, o czym mogliśmy się sami przekonać, kiedy został nam przekazany przez naszego partnera wyjątkowy rower zaprojektowany przez monachijską markę. Rozwozimy na nim materiały promocyjne i produkty do punktów sprzedaży. W godzinach szczytu jest on dużo sprawniejszym i bardziej ekologicznym środkiem komunikacji niż samochód, nie wspominając o dodatkowych korzyściach płynących z aktywności fizycznej naszych pracowników.

Ale nasza współpraca z Dealer BMW Bońkowscy, to nie tylko samochody i rowery. Od trzech sezonów BMW to także sponsor cyklu ESPRESSIVO, w ramach którego na scenie Filharmonii w Szczecinie mogły pojawić się najznakomitsze gwiazdy sceny jazzowej z Polski i ze świata. Take 6, Al Jarreau, Włodek Pawlik, Greg Osby, Jaskułke Trio, Gregory Porter, Tomasz Stańko, czy Jacob Collier i inne wspaniałe gwiazdy, które porwały publiczność podczas niezwykłego koncertu „Stars for Quincy Jones” w maju tego roku, to tylko niektóre z nazwisk ze świata polskiej i światowej sceny jazzowej, które pojawiły się w Filharmonii w Szczecinie zapewniając melomanom niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Miłą niespodzianką dla klientów BMW Bońkowscy mogą też być muzyczne upominki – płyty Klubowy Paprykarz i Oranżada, zarejestrowane podczas dwóch ubiegłorocznych koncertów w Filharmonii w Szczecinie.

BMW i Filharmonię w Szczecinie łączy także nowatorskość i kreatywność w podejściu do swoich działań. Dlatego postanowiliśmy połączyć siły podczas realizacji wyjątkowego przedsięwzięcia, jakim jest MUSIC.DESIGN.FORM Festival. W ubiegłym roku podczas pierwszej edycji pokusiliśmy się wspólnie o stworzenie dźwiękowego obrazu naszego miasta. 17 i 18 kwietnia na ulicach Szczecina mogliśmy spotkać oryginalnie oznakowane auta elektryczne BMW, prowadzone przez znanych szczecinian, które rejestrowały dźwięki Szczecina. „The Sound of Szczecin”, to utwór, który swoją premierę miał podczas finałowego koncertu festiwalu MDF, 23 września 2018 r. W tym roku kontynuujemy współpracę przy festiwalu, a jednym z jej efektów będzie niespodzianka, którą szykujemy dla jego uczestników. Nie uprzedzając faktów, trochę tajemniczo, zapraszamy do śledzenia naszych kanałów.

Elegancja, nowoczesność, design, kreatywność, nowatorskie pomysły i rozwiązania – wspólnie z Dealer BMW Bońkowscy od trzech sezonów udowadniamy, że możliwa jest współpraca na różnych płaszczyznach i w różnych dziedzinach. Zapraszamy Państwa na kolejny sezon artystyczny i obiecujemy, że muzycznych, jazzowych, i nie tylko wrażeń i niespodzianek nikomu nie zabraknie.

RUBATO z Mayą Youssef
28-08-2019 11:55
01MAJsb, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Muzyka polskabezpłatna premiera online