Filharmonia Szczecin Online

Odwołane wydarzenia w kwietniu

AKTUALNOŚCI | 25-03-2020
W związku z decyzją Rządu o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury informujemy, że w Filharmonii w Szczecinie nie odbędą się koncerty i wydarzenia zaplanowane na kwiecień. Ze względów bezpieczeństwa nadal zamknięty będzie budynek Filharmonii, nieczynna będzie także kasa. O zmianach decyzji dotyczących funkcjonowania Filharmonii będziemy Państwa informować na bieżąco. A tymczasem będziemy z Państwem poprzez nasze kanały w serwisie YouTube i Facebook.

Zwroty biletów na koncerty w marcu, kwietniu i maju

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na koncerty zaplanowane od 11 marca do 30 kwietnia 2020 r., których organizatorem jest Filharmonia, będą mogły dokonać zwrotu.

Osoby, które zakupiły bilety drogą elektroniczną przez stronę filharmonia.szczecin.pl otrzymają zwrot środków na konto, z którego zakup został opłacony. W razie pytań prosimy o kontakt z kasą Filharmonii przez maila: kasa@filharmonia.szczecin.pl.

Kasa biletowa w budynku Filharmonii będzie zamknięta. Osoby, które kupiły bilety w kasie Filharmonii mogą je zwrócić wyłącznie w miejscu zakupu. W związku z zaistniałą sytuacją i tymczasowym brakiem możliwości zwrócenia biletów osobiście, czas na dokonanie zwrotu zostanie przedłużony do 29 maja 2020 r.

Zależnie od okoliczności, termin ten może ulec przedłużeniu. O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco. W zaistniałej sytuacji prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Infolinia pod numerem (+48) 539 949 454 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.

W przypadku nowych okoliczności będziemy podejmować odpowiednie działania, o których będziemy informowali na bieżąco. Najważniejsze jest w tej chwili bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, dlatego dziękujemy za Państwa wsparcie i wyrozumiałość.

Koncerty zewnętrzne

Informacje na temat odwołanych wydarzeń zewnętrznych aktualizowane są na bieżąco - znajdą je Państwo w zakładce koncerty zewnętrzne. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z bileterią, w której dokonali Państwo zakupu biletów.

Filharmonia Szczecin Online

Filharmonia w Szczecinie nie zwalnia tempa. Choć nie możemy spotkać się na żywo w złotej sali, to jednak jesteśmy dla Państwa online. Za nami cztery niedzielne muzyczne premiery, trzy koncerty szkolne Donuta taktuje Online i rozpoczęty cykl niedzielnych spotkań EduVirtoso. Wszystkie nowe materiały są dostępne nanaszych kanałach w serwisie YouTube oraz stronie na Facebooku.

Już w najbliższych dniach zapraszamy na kolejną porcję premier!

Mamy nadzieję, że spotkamy się niebawem osobiście na pięknych koncertach w złotej sali, a tymczasem zostańmy w domach i zostańmy z Filharmonią.

Luty 2021
04LUTYcz, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineJose Torres & Havana Dreamsbezpłatna premiera online
05LUTYpt, 19:00