Koncerty w Filharmonii zgodnie z repertuarem

AKTUALNOŚCI | 02-10-2020
W związku z decyzją Rady Ministrów o ogłoszeniu Szczecina, od soboty 3 października, "żółtą strefą" pragniemy poinformować, że wydarzenia w Filharmonii w Szczecinie odbywać się będą zgodnie z zaplanowanym repertuarem. Wszystkie bilety zakupione na wydarzenia organizowane przez Filharmonię zachowują ważność.

Koncerty i wydarzenia Filharmonii w Szczecinie

Zgodnie z obowiązującymi w "strefie żółtej" wytycznymi podczas wydarzeń kulturalnych odbywających się w zamkniętych przestrzeniach na widowni może być zajętych nie więcej niż w 25% miejsc - jest to w tej chwili jedyna zmiana dotycząca organizacji koncertów.

Wydarzenia organizowane przez Filharmonię w Szczecinie odbywać się będą zgodnie z planem. Wszystkie bilety zakupione na wydarzenia organizowane przez Filharmonię zachowują ważność.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z infolinią. Infolinia czynna jest wtorku do czwartku w godzinach 10:00-16:00 pod numerem telefonu (+48) 539 949 454.
O wydarzeniach zewnętrznych będzie my informować na bieżąco aktualizując zakładkę Koncerty zewnętrzne na naszej stronie internetowej.

Koncerty w złotej sali i online

Układając programy koncertów staraliśmy się zapewnić Państwu najlepsze artystyczne doznania, nie zapominając jednak o bezpieczeństwie odwiedzających nas gości.
Z myślą o Państwa komforcie i jeszcze większej dostępności wydarzeń Filharmonii w Szczecinie, w sezonie artystycznym 2020/2021 postanowiliśmy część naszych koncertów transmitować za pośrednictwem platformy livefilharmonia.szczecin.pl.

Szczegóły dotyczące dostępu do transmisji znajdą Państwo TUTAJ.

Procedury bezpieczeństwa

Przypominamy, że osoby przebywające na terenie Filharmonii zobowiązane są do przestrzegania Procedury bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń/gości Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w trakcie epidemii SARS-CoV-2 (w tym zakrycie ust i nosa, dezynfekcja rąk, zachowanie bezpiecznych odległości) oraz do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia przed rozpoczęciem zwiedzania. Zalecamy samodzielne wydrukowanie i wypełnienie formularza oświadczenia przed przybyciem do Filharmonii. Istnieje również możliwość wypełnienia oświadczenia w obiekcie.

Pełną treść, z którą należy się zapoznać, znajdą Państwo TUTAJ

Pragniemy poinformować, że działania podejmowane przez Filharmonię w Szczecinie są zgodne z wytycznymi Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i mają na celu zminimalizowanie możliwości zakażenia COVID-19. Jeśli pojawią się dalsze zalecenia bądź wskazania dotyczące funkcjonowania instytucji i organizowania wydarzeń, będziemy Państwa na bieżąco informować.

Niezmiernie dziękujemy za Państwa wsparcie i wyrozumiałość oraz dotychczasową aktywność. Cieszymy się, że możemy być dla Państwa i z Państwem i prosimy o więcej. Bądźcie z nami!

01CZEwt, 11:00
05CZEsb, 11:00
05CZEsb, 19:00
BRILLANTE | LiveFilharmoniaKrzysztof Herdzin & Motion Triokoncert z publicznością / płatna transmisja online