Zostań z Filharmonią - zapraszamy na koncerty online

AKTUALNOŚCI | 05-11-2020
Od 7 do 29 listopada budynek Filharmonii w Szczecinie będzie zamknięty dla publiczności, jednak muzyka i nasze koncerty będą nadal dostępne dla melomanów na livefilharmonia.szczecin.pl. Osoby, które kupiły bilety na zaplanowane w tych dniach koncerty będą mogły wymienić je na kody dostępu do naszej platformy streamingowej.

Platforma LiveFilharmonia

Filharmonia w Szczecinie dysponuje platformą livefilharmonia.szczecin.pl transmitującą wydarzenia na żywo oraz dającą dostęp do koncertów, które już się odbyły (archiwum VOD). Do współpracy zaprosiliśmy liderów tej branży, dzięki czemu intuicyjność dostępu i jakość transmisji jest na wysokim poziomie. Nasza platforma transmituje koncerty w jakości Full HD, wysyłamy sygnał z możliwością odbioru doskonałej jakości dźwięku. Dostęp do livefilharmonia.szczecin.pl jest możliwy na wielu urządzeniach: laptopach, komputerach stacjonarnych, tabletach, smartfonach oraz Smart TV (brak aplikacji, podłączenie przez HDMI z innym urządzeniem).

Kod dostępu 24h

Ze względu na wprowadzone kolejne obostrzenia, które uniemożliwiają udział bezpośredni w wydarzeniach, oferujemy wymianę biletów na kody dostępu do platformy, na której będą transmitowane koncerty. Wszystkie osoby, które kupiły bilety na koncerty zaplanowane od 7 do 29 listopada 2020 r., których organizatorem jest Filharmonia, mogą wymienić je na kody dostępu do platformy.

Kody będą wydawane w przeliczeniu 10 zł = 1 kod. W przypadku niepełnej kwoty, np. ceny biletu 45 zł, bilet zostanie wymieniony na 5 kodów dostępu (na plus dla odbiorcy). Jeden kod dostępu aktywuje dostęp do serwisu na 24h, w tym do materiałów archiwalnych VOD oraz transmisji na żywo, o ile transmisja odbędzie się w ciągu 24h od aktywacji kodu.

Kasa biletowa w budynku Filharmonii będzie zamknięta. W celu wymiany biletów na kody dostępu prosimy o kontakt z kasą przez maila: kasa@filharmonia.szczecin.pl.

Jak użyć kody dostępu 24h?

Aby użyć kodu dostępu należy się zarejestrować i zalogować do serwisu, a następnie wybrać interesujący nas koncert z kalendarza na głównej stronie. W dalszym kroku swój kod należy wpisać w pole "KOD PROMOCYJNY".

Proces rejestracji oraz wszelkie zagadnienia techniczne transmisji są szczegółowo wyjaśnione w dziale pomocy platformy.
Przekazane kody będą aktywne do 31 grudnia 2020 roku. Po tym terminie nie będzie możliwości ich uruchomienia.

Budynek Filharmonii zamknięty dla publiczności

Od 7 do 29 listopada budynek Filharmonii w Szczecinie, tak jak inne instytucje kultury, będzie zamknięty dla publiczności. Nie oznacza to jednak, że Filharmonia przestaje grać. Liczymy, że spotkamy się online - zarówno na platformie streamingowej livefilharmonia.szczecin.pl, jak i na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Osoby, które preferują zwrot środków za bilety prosimy o kontakt z kasą Filharmonii pod adresem: kasa@filharmonia.szczecin.pl. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z infolinią. Infolinia czynna jest wtorku do czwartku w godzinach 10:00-16:00 pod numerem telefonu (+48) 539 949 454.

O wydarzeniach zewnętrznych będziemy informować na bieżąco aktualizując zakładkę Koncerty zewnętrzne na naszej stronie internetowej.

01CZEwt, 11:00
05CZEsb, 11:00
05CZEsb, 19:00
BRILLANTE | LiveFilharmoniaKrzysztof Herdzin & Motion Triokoncert z publicznością / płatna transmisja online