Koncerty zewnętrzne

Koncerty zewnętrzne w grudniu 2020

AKTUALNOŚCI | 18-11-2020

Wszystkie wymienione poniżej koncerty są koncertami zewnętrznymi, na które Filharmonia w Szczecinie udostępnia przestrzeń organizatorom koncertów na zasadzie wynajmu sali.

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie informuje, iż NIE PROWADZI SPRZEDAŻY BILETÓW na wydarzenia wymienione poniżej. Organizatorzy koncertów wynajmujących sale Filharmonii dystrybuują bilety we własnym zakresie. W sprawach związanych z ewentualnymi zwrotami biletów PROSIMY O KONTAKT Z ORGANIZATORAMI.

ANIA DĄBROWSKA- JESIENNE WIECZORY [KONCERT ODWOŁANY]
2.12.2020, godz. 21:00
Kontakt z organizatorem: tel. 530 040 550, e-mail: bilety@goodtaste.com.pl
Więcej informacji na stronie: goodtaste.pl

W związku z trwającą pandemią koronawirusa i ograniczeniami z nią związanymi, z przyczyn niezależnych od Organizatorów i Artystów, zaplanowany na 2.12.2020 koncert Ani Dąbrowskiej - Jesienne wieczory w Szczecinie zostaje odwołany. Gwarantujemy możliwość zwrotu biletów - należy go dokonywać w miejscu zakupu. W przypadku problemów, prosimy o kontakt.

Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

Mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem bardzo szybko: zdrowi i wygłodniali wspólnego przeżywania koncertów.

Do zobaczenia!
Zespół Good Taste Production

FORMIDABLE! AZNAVOUR- THE STORY OF A LEGEND [KONCERT PRZENIESIONY]
9.12.2020, godz. 20:00
Kontakt z organizatorem: e-mail: info@goodwalk.pl

Drodzy Fani Charlesa Aznavoura

Z uwagi na obostrzenia z przeciwdziałaniem Covid-19, nie będziemy mieli możliwości realizacji trasy Formidable Aznavour w 2020 roku.

Koncerty odbędą się w czwartym kwartale 2021 roku. Obecnie pracujemy nad dopięciem terminów, w tych samych salach, tak aby Państwo mogli zachować zakupione miejsca i nie trzeba było wymieniać biletów. Z uwagi na ogromną liczbę wydarzeń, jaka została przeniesiona na przyszły rok i ograniczoną dostępność terminów w salach proces ten nieco się wydłużył. Prosimy o chwilę cierpliwości, nowe daty ogłosimy niebawem.

Zwracamy się z apelem i prośbą do Państwa, w imieniu walczącego o przetrwanie całego sektora kultury o zachowanie biletów. Dla nas, ludzi kultury, artystów, ekip produkcyjnych, teatrów i sal koncertowych to bardzo trudny czas. Od marca mamy bez przerwy lockdown w kulturze. Nie wiemy, od kiedy wiosną otworzą się sale koncertowe. Liczymy na Wasze wsparcie!

Zapewniamy, że nie ma możliwości utraty środków wpłaconych na zakup biletów. Prosimy poczekać na ogłoszenie nowych dat, wówczas bileterie poproszą Państwa o potwierdzenie udziału. Będziecie Państwo mogli wówczas podjąć decyzję czy terminy koncertów nie kolidują z innym Państwa planami. Liczymy jednak, że w przyszłym roku wszyscy się spotkamy na koncertach.

Śledzicie nas na Facebooku i sprawdzajcie maile od bileterii. Wszystkie bieżące informacji dotyczące poszczególnych miast i terminów, znajdziecie na dedykowanych wydarzeniach, w zakładkach wydarzenia na Facebooku.

Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia i pogody ducha. Wierzymy, że tylko razem, solidarnie zwyciężymy przeciwności. Do zobaczenia w przyszłym roku!

KWIAT JABŁONI [KONCERT ODWOŁANY]
19.12.2020, godz. 17.00 i 20:00
Kontakt z organizatorem: tel. 530 040 550, e-mail: bilety@goodtaste.com.pl
Więcej informacji na stronie: goodtaste.pl

W związku z trwającą pandemią koronawirusa, z przyczyn niezależnych od Organizatorów i Artystów, z ogromnym smutkiem ogłaszamy, że zaplanowany na 19.12.2020 koncert Kwiatu Jabłoni akustycznie w Szczecinie zostaje odwołany.

Gwarantujemy możliwość zwrotu biletów - należy go dokonywać w miejscu zakupu. W przypadku problemów, prosimy o kontakt. Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

Wygłodniali wspólnego przeżywania koncertów, mamy nadzieję zobaczyć się z Wami bardzo szybko!

Trzymajcie się w zdrowiu i do zobaczenia niebawem!
Zespół Good Taste Production

GLENN MILLER ORCHESTRA [KONCERT PRZENIESIONY]
21.12.2020, godz. 19:30
Kontakt z organizatorem: e-mail: poland@makroconcert.pl
Więcej informacji na stronie: makroconcert.pl

Drodzy Widzowie,

w związku z panującą obecnie sytuacją w kraju związaną z pandemią COVID-19, zmuszeni jesteśmy do przełożenia terminu koncertu grupy GLENN MILLER ORCHESTRA w Filharmonii w Szczecinie. Wydarzenie, które miało odbyć się 21 grudnia 2020r. (19:00) odbędzie się w grudniu 2021r., o dokładnej dacie poinformujemy Państwa wkrótce.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie. Jesteśmy przekonani, że koncert przeniesiony na grudzień 2021r. będzie miał wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensuje Państwu dłuższy czas oczekiwania.

Do zobaczenia!
Z poważaniem,
Artyści z Glenn Miller Orchestra oraz Zespół Makroconcert

KROKE [PRZENIESIONY Z 22.12.2020 NA 13.04.2021]
9.06.2020 r. godz. 19:00
Bilety w cenach: 69,00 zł - 89,00 zł
Bilety dostępne: bilety.fm
Kontakt z organizatorem: tel. 914237712, e-mail: biuro@koncerty.com

Koncert planowany był pierwotnie na 9 czerwca 2020, a następnie przeniesiony na 22 grudnia 2020 odbędzie się w nowym terminie. Szczecin, Filharmonia, 13 kwietnia, godz. 19.00. Mamy nadzieję, że do trzech razy sztuka :-) Artyści czekają na możliwość spotkania z Państwem i proszą o niezwracanie biletów.

Obecna sytuacja jest trudna dla nas wszystkich, ale nie będzie trwała wiecznie...
Lipiec 2021
05LIPpn, 18:00
Filharmonia Szczecin OnlineJorge Luis Valcarcel Gregorio | Jubileusz artystycznybezpłatna premiera online