Poznaj ekspertów M.M.M. project - Kevin Kleinmann

AKTUALNOŚCI | 25-03-2021
Trwa nabór do międzynarodowego programu edukacyjno-artystycznego Music.Multimedia.Management. Dziś przedstawiamy pierwszego z naszych ekspertów - Kevina Kleinmanna, który uczestnikom projektu przekaże wiedzę z zakresu rozwoju publiczności.

Czym jest M.M.M.?

Music.Multimedia.Management. to dwuletni program MMM będzie rozwijał kompetencje specjalistów międzynarodowego sektora kultury.

Zaczynając od darmowych kursów on-line przewidzianych na maj-czerwiec 2021, wybrani kandydaci będą mieli możliwość udziału w 2-tygodniowych praktykach w siedzibach partnerów projektu, a następnie zakwalifikowania się na dwumiesięczny płatny staż w Polsce lub w Norwegii.

Każdy moduł programu składa się z serii webinariów i wykładów prowadzonych w języku angielskim przez szerokie grono ekspertów z całego świata. Lista modułów jest zróżnicowana i obejmuje: rozwój publiczności, edukację muzyczną, impresariat, zarządzanie zespołem, kuratorstwo sztuki, dźwięk (projektowanie i inżynieria) oraz światło i multimedia.

Audience Development

Wstępem do każdego z obszarów jest moduł poświęcony rozwojowi publiczności, tak by już na starcie uwrażliwić uczestników na preferencje zróżnicowanych grup odbiorców oraz znaczenie aktywnego włączania publiczności poprzez cały cykl programowania i wdrażania projektów w instytucjach kultury. Moduł ten ma na celu budowanie społeczności i jej tożsamości, zapewniając wspólną przestrzeń do wymiany opinii i doświadczeń oraz zmniejszania alienacji społecznej i jej konsekwencji.

Poznaj tutorów - Kevin Kleinmann

Kevin Kleinmann poświęcił całą swoją karierę pracy w międzynarodowym sektorze muzycznym. Zajmował kierownicze stanowiska takie jak: CBS Records/Sony (Vice President), Philips Classics (International Vice President), PolyGram Classique, France (Managing Director), Deutsche Grammophon (Interim President) and PolyGram/Universal Music International (Senior Vice President).

Jest odpowiedzialny za rozwój programu Music & Arts Management Uniwersytecie Paryskim, gdzie wykłada od 1997 roku. Jest także doradcą i konsultantem w zakresie marketingu oraz rozwoju dla wielu międzynarodowych firm, fundacji, artystów, orkiestr oraz instytucji.

Zobacz pełną listę ekspertów: bit.ly/MMMTutors

Zgłoś się do projektu

Zgłoś się do programu wypełniając FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zarejestrowane osoby będą miały dostęp do wstępnych masterclass przybliżających tematykę każdego z modułów i przedstawiających tutorów.

Od 1 kwietnia do 5 maja potrwa drugi etap rekrutacji, w którym będzie można wybrać interesujący nas moduł.

Więcej na mmmproject.eu
kontakt: info@mmmproject.eu

Projekt Music.Multimedia.Management. dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.
01MAJsb, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Muzyka polskabezpłatna premiera online
02MAJnd, 19:00
BRILLANTE | Filharmonia Szczecin OnlineW starym kiniebezpłatna premiera online