Pokaż jak słuchasz muzyki! – konkurs fotograficzny

AKTUALNOŚCI | 16-09-2016
Masz designerskie słuchawki? Chodzisz po osiedlu z boomboxem? Twoja sympatia gra na altówce? Pochwal się w jaki sposób słuchasz muzyki! Filharmonia w Szczecinie ogłasza konkurs fotograficzny o temacie „Jak kolekcjonujesz dobre dźwięki?”. Na Wasze zdjęcie czekamy do 23 września.
Akcja jest skierowana do wszystkich melomanów z zacięciem fotograficznym. Fotografuj lustrzanką, kompaktem albo komórką. Dwa najlepsze zdjęcia w formacie JPG, prześlij na adres social@filharmonia.szczecin.pl. Wszystkie wymogi techniczne zdjęć zawarte są w dołączonym regulaminie. Nagrodami są niespodzianki muzyczne.

Architektura nowego gmachu Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie została doceniona na wielu prestiżowych konkursach. Budynek był tematem wielu wspaniałych fotografii, dlatego postanowiliśmy przenieść ciężar zdjęć na głównego bohatera Filharmonii – dźwięk. Tegorocznym mottem jest hasło „Kolekcjonujemy dobre dźwięki”, dlatego pragniemy zachęcić wszystkich do pokazania, w jaki sposób muzyka dociera do ich uszu.

Lipiec 2020
JUTRO05 LIPnd, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
JUTRO05 LIPnd, 19:00