Muzyczne wspomnienia

AKTUALNOŚCI | 09-11-2018
Byli członkowie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie opowiadają swoich początkach z muzyką i wspomnieniach związanych z Filharmonią i koncertami. Zapraszamy na czwartą część wywiadów.
W sezonie artystycznym pełnym rocznic przygotowaliśmy dla Państwa specjalną stronę internetową 70.filharmonia.szczecin.pl poświęconą jubileuszom 65-lecia Filharmonii i 70-lecia Orkiestry. Wspominamy, otwieramy archiwa, szukamy, pytamy, wzruszamy się słuchając muzycznych historii i wszystko to prezentujemy też Państwu, drodzy melomani. Dziś kolejna, czwarta już, odsłona muzycznych wspomnień. Byli członkowie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie oraz melomani podzielą się z Państwem tym, co w ich pamięci najpiękniejsze - swoją muzyczną historią.

Więcej o Jubilatce i ludziach, którzy ją tworzą na 70.filharmonia.szczecin.pl
Arch Inside - wernisaż
06-11-2018 15:23
Lipiec 2020