Zmiana artysty w lutowym koncercie Rubato

AKTUELLES | 28-01-2020
Z przyczyn niezależnych od Filharmonii zaplanowany na 6 lutego koncert Iva Bittová & Čikori nie odbędzie się. W ramach lutowej odsłony cyklu RUBATO 6 lutego o godzinie 19:00 wystąpi serbski wirtuoz akordeonu - Marko Kukobat. Bilety zakupione na koncert Iva Bittová & Čikori zachowują ważność na koncert Marko Kukobata.
Marko Kukobat to serbski wirtuoz akordeonu, którego grę mieli Państwo okazję podziwiać podczas finałowego koncertu V Turnieju Muzyków Prawdziwych w 2019 zespołem DIikanda. Marko już jako 5 letni chłopak zaczynał swoją przygodę z akordeonem dlatego jak sam mówi, to jego najlepszy przyjaciel. Obecnie mieszka i działa artystycznie na terenie Słowacji.

Jego projekt Kobayagi Balkan Jazz Band to nowo powstałe przedsięwzięcie zapraszające muzyków z całej europy w celu wymiany kompetencji kulturowych i wykonawczych. Na koncercie w sali kameralnej, Marko Kukobat wystąpi z towarzyszeniem gitary i basu. W repertuarze przekrój muzyki bałkańskiej od macedońskich tańców, rytmicznie skomplikowanych bułgarskich melodii, po bośniackie sevdalinki i serbskie kola.

Więcej informacji o koncercie znajdą Państwo TUTAJ.

Tych z Państwa, którzy posiadają bilety na odwołany koncert 6 lutego i zechcą przyjść na koncert Marko Kukobat & Kobayagi Balkan Jazz Band, serdecznie zapraszamy. Bilety zakupione na występ Iva Bittová & Čikori w ramach cyklu RUBATO zachowują ważność. Nie ma potrzeby wymiany biletów.

Osoby, które preferują zwrot biletów, prosimy o kontakt z kasą Filharmonii. Ci z Państwa, którzy kupili bilety przez stronę internetową filharmonia.szczecin.pl proszeni są o informację na adres: kasa@filharmonia.szczecin.pl. Zwrot kosztów biletów odbędzie się na konto, z którego dokonana została płatność. Zwroty płatności rozpoczną się w środę 29 stycznia i potrwają do 6 lutego 2020 r..

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: kasa@filharmonia.szczecin.pl lub pod nr tel. +48 91 431 07 20.

März 2021
MORGEN04 MÄRDo, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online
05MÄRFr, 19:00