#zostańwdomu i kup voucher do Filharmonii

AKTUELLES | 10-04-2020
Wszystkie instytucje kultury odliczają dni do momentu, kiedy świat wróci do normy. Zamknięte filharmonie, opery, teatry, kina to ogromny cios dla polskiej kultury. W tej trudnej sytuacji zachęcamy wszystkich Melomanów do wsparcia naszej instytucji i zaplanowania przyszłej wizyty w gmachu Filharmonii.
Filharmonia wraz z portalem bilety.fm zaprasza Państwa do kupienia vouchera, który będzie można zrealizować i wymienić na bilety w czasie kiedy bezpiecznie będziemy mogli udać się na zakupy i koncerty. Vouchery można kupić na TUTAJ w cenie 50, 80 lub 120 zł. Termin realizacji voucherów rozpocznie się 1 września i potrwa do 31 grudnia 2020 roku. Zakupiony voucher będą mogli Państwo wymienić na bilety w kasie Filharmonii. Co ważne, wskazany termin dotyczy realizacji voucherów, a nie dat koncertów (osoba, która przyjdzie do kasy wymienić voucher na bilety, będzie mogła wybrać dowolny koncert odbywający się w sezonie artystycznym 2020/2021, pod warunkiem dostępności biletów).

Regulamin voucherów dostępny jest na bilety.fm oraz na stronie filharmonia.szczecin.pl w zakładce Regulaminy. Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza nie jest wyjątkiem. Na stronie sls.szczecin.eu mogą Państwo znaleźć wiele innych szczecińskich firm, które proponują zakup bonów lub voucherów. Razem możemy wspomóc szczecińskich przedsiębiorców w tym trudnym okresie, być społecznością która teraz spotyka się online, by w przyszłości znów cieszyć się naszym miastem.
Życzenia Wielkanocne
10-04-2020 12:03
Juli 2020
MORGEN05 JULSo, 12:00