MISTERIOSO

Chopin, Schumann i Beethoven w złotej sali

AKTUELLES | 26-08-2020
Wszystkich, którzy tęsknili za koncertami w Filharmonii zapraszamy już w środę 2 września o godzinie 19:00. Podczas koncertu publiczność zgromadzona w złotej sali usłyszy artystów reprezentujących najmłodsze pokolenie polskiej pianistyki - Aleksandra Świgut, Adama Goździewskiego i Krzysztofa Książka. Artyści przeniosą nas w muzyczny świat Chopina, Schumanna i Beethovena.

Pierwsze w nowym sezonie spotkanie w złotej sali

Nasze koncerty kameralne, których programy, a często także intymny charakter wykonania, wprowadzają w świat tajemniczych współbrzmień czy muzycznych dialogów. Wydarzenia w ramach cyklu stanowią duże wyzwanie dla wykonawców: ich prawdziwy kunszt przejawia się w osiągnięciu spójności brzmienia, twórczym podejściu do muzycznej narracji i osobistym wręcz kontakcie z odbiorcą.

Taki właśnie wieczór czeka nas już 2 września o godzinie 19:00. Na estradzie złotej sali, po długiej przerwie i pierwszy raz w tym sezonie, spotkamy się z trojgiem młodych, wybitnych pianistów -Aleksandrą Świgut, Adamem Goździewskim i Krzysztofem Książkiem. Artyści przeniosą nas w świat Chopina, Schumanna i Beethovena. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości będą z przyjemnością powracać na naszą scenę, wspominając swój szczeciński recital jako elektryzujące spotkanie z niesamowitą publicznością.

Na pierwszy po przerwie i w nowym sezonie artystycznym koncert z udziałem publiczności zapraszamy 2 września o godzinie 19:00. Bilety na koncert CHOPIN I SCHUMANN I BEETHOVEN 250 w cenie 20-49 zł można kupić w kasie Filharmonii oraz na filharmonia.szczecin.pl.

Procedury bezpieczeństwa

Przypominamy także, że osoby przebywające na terenie Filharmonii zobowiązane są do przestrzegania Procedury bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń/gości Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w trakcie epidemii SARS-CoV-2. Pełną treść, z którą należy się zapoznać, znajdą Państwo TUTAJ

Przestrzeganie opracowanych procedur pozwoli nam wszystkim cieszyć się muzyką, która od września znów zagości w budynku Filharmonii.

Koncert w ramach współpracy z Wielkanocnym Festiwalem Ludwiga van Beethovena.
Koncert we współpracy z Abu Dhabi Festival/ Supported by Abu Dhabi Festival.
Juni 2021
01JUNDi, 11:00
05JUNSa, 11:00
05JUNSa, 19:00