Inauguracja sezonu bez wychodzenia z domu? Transmisja koncertu na livefilharmonia.szczecin.pl

AKTUELLES | 28-08-2020
Inauguracja sezonu bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe! Wyjątkowy koncert inauguracyjny pierwszy raz w historii instytucji będzie transmitowany przez internet za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy do transmisji koncertów livefilharmonia.szczecin.pl.
Z myślą o Państwa komforcie, jeszcze większej dostępności wydarzeń Filharmonii w Szczecinie, w sezonie artystycznym 2020/2021 postanowiliśmy część naszych koncertów transmitować za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy livefilharmonia.szczecin.pl. Jesteśmy w trakcie testów tego rozwiązania, dzięki któremu na stałe zagościmy w Państwa domach! To dla nas całkowicie nowa przestrzeń pracy i mamy nadzieję, że sprosta Państwa oczekiwaniom. Do współpracy zaprosiliśmy liderów tej branży firmę transmisjelive.pl, dzięki której intuicyjność dostępu i jakość transmisji będzie stała na wysokim poziomie.

Choć trwają jeszcze finalne prace - a my będziemy komunikowali o konkretnych terminach sprzedaży biletów - już teraz publikujemy podstawowe informacje, dzięki którym w prosty sposób będzie można uruchomić transmisję koncertu na swoich ulubionych urządzeniach (telefony, laptopy, tablety, komputery stacjonarne):

1. W celu uzyskania dostępu do platformy, na której będą transmitowane koncerty na żywo, należy przejść na stronę internetową livefilharmonia.szczecin.pl (strona jest w trakcie budowy), dokonać rejestracji konta, a następnie zalogować się i wykupić dostęp do wybranej transmisji. Brak rejestracji konta, uniemożliwiać będzie wykupienie dostępu do transmisji.
2. Spośród dostępnych koncertów koniecznym będzie wybór tego, do którego chcemy wykupić dostęp.
3. W pierwszych miesiącach funkcjonowania przewidujemy dwie opcje dostępu dla użytkowników (będziemy wrażliwi na Państwa sugestie dotyczące innych rozwiązań):
a) dostęp do transmisji na 24h (w cenie 10,00 zł) – to wykupienie dostępu do wybranej transmisji przez 24 godziny od momentu jej rozpoczęcia*
b) dostęp do serwisu na 72h (w cenie 20,00 zł) – to wykupienie dostępu do wybranej transmisji przez 72 godziny od momentu jej rozpoczęcia*
4. Płatności za dostęp będzie można dokonać dzięki szybkim płatnościom online (dotpay.pl), wystarczy postępować zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na ekranie.
5. Użytkownik rejestrujący swoje konto i wykupujący dostęp do transmisji koncertu musi zaakceptować Politykę prywatności oraz Regulamin dostępny na livefilharmonia.szczcin.pl.

*Wykupienie dostępu na 24h lub 72h, od momentu rozpoczęcia transmisji, pozwala użytkownikowi na wielokrotne odtwarzanie transmisji w określonym przedziale czasowym oraz umożliwia dostęp do wszystkich treści archiwalnych (VOD), znajdujących się w serwisie livefilharmonia.szczecin.pl

April 2021
04APRSo, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineSCHUMANN | RACHMANINOV | CHOPINKostenlose Online-Premiere