Spełniamy dziecięce marzenia! – koncert charytatywny „Magia Marzeń”

AKTUELLES | 05-12-2017
Fundacja Mam Marzenie oddział Szczecin wraz z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zapraszają na wyjątkowy, koncert charytatywny "Magia Marzeń"! W mikołajki, 6 grudnia o godzinie 19.00 w złotej sali zagrają Michał Grobelny z zespołem oraz Wojciech Pilichowski Band. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na realizację marzeń ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Mam Marzenie z Województwa Zachodniopomorskiego.
Wojtek Pilichowski jest basistą, kompozytorem i producentem muzycznym. Pierwszy album solowy nagrał w 1994 roku. Od tego czasu nagrał już 14 albumów. Łączny nakład wszystkich jego płyt przekroczył 100 tys. egzemplarzy. Jest bardzo otwarty na propozycje współpracy – regularnie udziela się w różnych zespołach. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 200 płyt, które rozeszły się w ponad 6 milionach sztuk. Pilichowski jest najczęściej nagradzanym polskim basistą - 16 razy uznano go za najlepszego w naszym kraju. Wojtek jest liderem dwóch własnych projektów: Pilichowski BandPilichowski Trio. Jest autorem 2 podręczników nauki gry na gitarze basowej.

Michał Grobelny to muzyk, wokalista i osobowość telewizyjna - występował w programach „Twoja Twarz brzmi znajomo”, „The Voice of Poland”, czy „Szansa na sukces”. Na co dzień można go oglądać w programie „Jaka to melodia. Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą!

Współorganizatorem koncertu jest Fundacja Mam Marzenie. Misją organizacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Wydarzenia towarzyszące

Mikołajki to jednak nie tylko koncert. Od godziny 9:00 w holu odbędzie się Mikołajkowy Jarmark Rozmaitości, w trakcie którego będzie można kupić świąteczne ozdoby wykonane przez podopiecznych Fundacji oraz rękodzielników, wspierających działania Mam Marzenie. Oprócz świątecznych gadżetów w ofercie znajdą się także biżuteria, ciuchy i rośliny.

W przestrzeni Filharmonii odbędzie się także wystawa prac studentów i wykładowców Akademii Sztuki w Szczecinie. Prace będzie można nie tylko oglądać – będzie można je kupić, a całkowity dochód zasili konto Fundacji Mam Marzenie i zostanie w całości przeznaczony na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci.

Bilety w cenie 30-50 zł można kupić na stronie bilety.fm

April 2021
04APRSo, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineSCHUMANN | RACHMANINOV | CHOPINKostenlose Online-Premiere