Paprykarzowa płyta w sklepach, a Filharmonia rozdaje prezenty

AKTUELLES | 24-04-2018
Kolekcjonujesz płyty CD? Czekasz na Klubowy Paprykarz i Oranżadę? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Już dzisiaj – we wtorek, 24 kwietnia, do sprzedaży trafiają płyty zawierające zapis zeszłorocznego koncertu urodzinowego Szczecina! Można je kupić w Filharmonii (w kasie oraz sklepie internetowym) a od jutra - 25 kwietnia - również w salonach sieci Empik. Jeżeli kupisz obie płyty i zachowasz paragon, Filharmonia da Ci muzyczny prezent!
Albumy Klubowy Paprykarz i Oranżada są już dostępne w wersji cyfrowej. Można je słuchać na Spotify, Tidalu czy iTunes. A co z tymi, którzy wolą życie offline? Do sprzedaży trafia klasyczne wydanie CD. Od środy polska alternatywa będzie mogłą Ci towarzyszyć nawet w samochodzie.

Jeżeli kupisz obie płyty CD – nieważne gdzie – koniecznie zachowaj paragon. Przyjdź z nim do Filharmonii, a my nagrodzimy Cię muzycznym prezentem. Paragon potwierdzający zakup dwóch płyt Klubowego Paprykarza (na dzień i na noc) upoważnia do kupna w kasie jednego biletu w symbolicznej cenie 1 zł na tegoroczne urodziny Szczecina. A z tej okazji w Teatrze Letnim 5 lipca o godzina 20.00 zagra Jimek, Miuosh, Joka (z Kalibra 44) i nasza orkiestra symfoniczna. W repertuarze historia hip hopu Jimka.

Z okazji premiery płyty przez najbliższe 14 dni płyty można kupić w specjalnej cenie w kasie Filharmonii oraz w sklepie internetowym. Jedna wybrana płyta Klubowego Paprykarza i Oranżady kosztuje 28 zł (zamiast 32 zł), a pakiet obu płyt: „na dzień” i „na noc” 49 zł (zamiast 56 zł). Można także kupić specjalny taneczny zestaw: obie płyty Klubowego Paprykarza i Oranżady oraz dwa albumy „Cudze chwalicie swego nie znacie”, które były bohaterami naszych zeszłorocznych fajfów oraz prapremiery albumu, która miała miejsce 19 kwietnia. Taki zestaw „młodego duchem tancerza” będzie kosztował 65 zł.

Płyta „Na dzień” (biała) prezentuje nowe brzmienie jazzu i piosenki. W klimat niewinnych czarodziejów wprowadza nas Warszawska Orkiestra Rozrywkowa im. I. Krenza wraz z Gabą Kulką i Michałem „Buniem” Skrokiem. Album będzie pełny kojącego grooveu, swingu i bossa novy.

„Na noc” to okładka czarna. Tam pojawia się nowe brzmienie big beatu – psychodeliczny, funkowy puls przebijający się przez kolorowe dźwięki nocnego klubu. W świat migocących neonów wprowadza nas Old Skull Hippie Combo wraz z wokalistami: Belą Komoszyńską, Mariką, Misią Furtak, Natalią i Pauliną Przybysz, Natalią Sikorą, Olafem Deriglasoffem, Michałem Kowalonkiem, Skubasem, Krzysztofem Zalewskim i Piotrem Ziołą.

Paprykarz w sieci!
20-04-2018 13:10
April 2021
04APRSo, 19:00