Specjalista ds. sprzedaży i prowadzenia magazynu

JOBS
Dyrektor Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i prowadzenia magazynu.
DEADLINE FOR SUBMISSIONS07DECfr, 00:00
Required documents should be e-mailed until 07-12-2018 to kadry@filharmonia.szczecin.pl, with the note "Specjalista ds. sprzedaży i prowadzenia magazynu".

Liczba lub wymiar etatów: 1 etat

Miejsce wykonywania pracy: siedziba Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie oraz okazjonalnie w miejscu organizacji wydarzeń filharmonijnych.

Osoba zatrudniona będzie miała w zakresie obowiązków:
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów w sklepie Filharmonii oraz w witrynach; dbanie o estetykę i wygląd sklepu;
  • sprzedaż produktów w sklepie i kasie Filharmonii w wyznaczonych godzinach; obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego (drukowanie paragonów i raportów);
  • sprzedaż produktów za pomocą przenośnej kasy fiskalnej poza siedzibą Filharmonii przy okazji koncertów lub wydarzeń odbywających się poza siedzibą;
  • każdorazowe rozliczanie się z utargu (gotówkowego i bezgotówkowego)
  • sprzedaż biletów w kasie Filharmonii w wyznaczonych godzinach;
  • dokonywanie zamówień produktów do sprzedaży w sklepie;
  • prowadzenie ewidencji całościowej sprzedaży produktów sprzedawanych w sklepie i kasie Filharmonii;
  • dbanie o dostępność produktów w kasie i sklepie Filharmonii;
  • prowadzenie ewidencji i przygotowywanie wydań produktów;
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sklepu internetowego Filharmonii;
  • przygotowywanie i wysyłanie paczek, zamówionych w sklepie internetowym;
  • prowadzenie ewidencji produktów sprzedawanych w punktach partnerskich;
  • przygotowywanie produktów dla punktów partnerskich;
  • fakturowanie produktów sprzedawanych w punktach partnerskich;
  • prowadzenie ewidencji stanu magazynowego magazynu produktów Filharmonii;
  • dokonywanie regularnych inwentaryzacji produktów sprzedawanych w kasie i sklepie Filharmonii;
  • dbanie o porządek w magazynie produktów.

Wymagania:
  • co najmniej średnie wykształcenie lub zawodowe o profilu handlowym;
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe;
  • znajomość zasad obsługi klienta;
  • uczciwość, wysoka kultura osobista;
  • duży stopień samodzielności;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • komunikatywność;
  • gotowość do pracy w systemie równoważnego czasu pracy; do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele);
  • sprawna obsługa pakietu MS Office.

Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość innych języków obcych w stopniu komunikatywnym.

W zamian oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze;
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, zwrotną pomoc na cele mieszkaniowe, prywatną opiekę medyczną w Centrach Medicover w Polsce;
  • dodatkowo oferujemy w atrakcyjnych cenach: prywatną opiekę medyczną w Centrach Medicover w Polsce dla członków rodzin pracowników oraz pakiety sportowe OK System.

Wymagane dokumenty:
  • CV/list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 07.12.2018 r.na adres e-mail: kadry@filharmonia.szczecin.pl. W temacie wiadomości proszę dopisać: Specjalista ds. sprzedaży i prowadzenia magazynu.

Dane osoby do kontaktu: Katarzyna Conder - Główny specjalista ds. personalnych i organizacji pracy, adres e-mail: k.conder@filharmonia.szczecin.pl / tel. 91 3116864

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie zastrzega sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów.

Prosimy o zawarcie w CV lub złożenie odrębnego oświadczenia z podpisaną klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym na stanowisko specjalista ds. sprzedaży i prowadzenia magazynu”.

Klauzula informacyjna: przetwarzanie w celu obsługi procesu rekrutacji
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia nr 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, ul. Małopolska 48, 70-515 Szczecin,
2) dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych to: rodo@filharmonia.szczecin.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz przepisu art. 221 § 1 ustawy Kodeks Pracy, a w zakresie nieobjętym treścią tego przepisu wyłączenie na podstawie Państwa zgody tj. Art. 6 ust. 1 lit. a RODO,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej rekrutacji,
5) W wypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także na cele przyszłych rekrutacji,
6) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są podmioty współpracujące z Administratorem w zakresie obsługi IT i obsługi hostingu poczty elektronicznej administratora,
7) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego podmiotu, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w zakresie w jakim przetwarzanie odbywało się lub odbywa na podstawie Pani/Pana zgody, orz prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania,
8) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
9) podanie danych osobowych jest dobrowolne w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 ustawy Kodeks Pracy lecz odmowa ich podania skutkowała będzie niemożliwością uczestniczenia w procesie rekrutacji. W pozostałym zakresie odbywa się na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody,
10) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają profilowaniu ani zautomatyzowanemu przetwarzaniu i nie są przekazywane do Państwa trzeciego.

December 2019
01DECsn, 19:00
02DECmn, 19:00
ESPRESSIVOKuba Więcek TrioJazz concert
03DECtu, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
03DECtu, 11:00
03 DEC, tu, 19:00 - TERESA SALGUEIROkoncert zewnętrzny
04DECwd, 09:00
04DECwd, 11:00
04 DEC, wd, 19:00 - MICHAŁ SZPAK - THE MOON TOURkoncert zewnętrzny
05DECth, 19:00
RUBATOMuzsikás | HungaryTraditional concert
06DECfr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
06DECfr, 13:00
06DECfr, 14:00
06DECfr, 15:00
06DECfr, 19:00
GRANDIOSOCZAJKOWSKI | BRAHMSSymphonic concert
07DECsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
07DECsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
07DECsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
07 DEC, sa, 19:00 - URSZULA DUDZIAK - JAZZ POD CHOINKĘkoncert zewnętrzny
08DECsn, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieBRAHMS | SCHUMANN | Filharmonicy kameralnieChamber Concert
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
09DECmn, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
09DECmn, 11:00
09 DEC, mn, 19:30 - BROADWAY EXCLUSIVEkoncert zewnętrzny
TODAY10 DECtu, 09:00
TODAY10 DECtu, 11:00
10 DEC, tu, 19:00 - KONCERT CHARYTATYWNY "MIŚ POD SZPITALNĄ CHOINKĘ"koncert zewnętrzny
TOMORROW11 DECwd, 19:00
MISTERIOSO | Artist-in-residence 2019/2020Marcin Masecki | Lutosławski Quartet | BEETHOVENChamber Concert
TOMORROW11 DECwd, 19:30
12 DEC, th, 20:00 - EDYTA GÓRNIAK AKUSTYCZNIEkoncert zewnętrzny
13DECfr, 13:00
13DECfr, 14:00
13DECfr, 15:00
13DECfr, 19:00
GRANDIOSORÓŻYCKI | WARSSymphonic concert
14DECsa, 20:00
SOUNDLABLab 3: Julia Kentelectronic music concert
15DECsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Uszko–Moniuszkoconcertfor children aged 6+ with guardians
17DECtu, 10:00
17DECtu, 12:00
20DECfr, 13:00
20DECfr, 14:00
20DECfr, 15:00
20DECfr, 19:00
22DECsn, 19:00
27DECfr, 13:00
27DECfr, 14:00
27DECfr, 15:00
28DECsa, 19:00
31DECtu, 20:00
January 2020
01JANwd, 17:00
03JANfr, 13:00
03JANfr, 14:00
03JANfr, 15:00
05JANsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Tony Stradivarius i jego Księga Zaklęćconcertfor children aged 6+ with guardians
08JANwd, 09:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
08JANwd, 10:30
08JANwd, 12:00
09JANth, 09:00
09JANth, 10:30
09JANth, 12:00
11JANsa, 09:00
11JANsa, 10:30
11JANsa, 12:00
11JANsa, 19:00
15JANwd, 19:00
MISTERIOSOPolish Cello QuartetChamber Concert
16JANth, 19:00
RUBATONaghash Ensemble | ArmeniaTraditional concert
17JANfr, 13:00
17JANfr, 14:00
17JANfr, 15:00
17JANfr, 19:00
GRANDIOSOKARŁOWICZ | BergmannSymphonic concert
18JANsa, 09:00
18JANsa, 10:30
18JANsa, 12:00
20JANmn, 19:00
ESPRESSIVOManhattan TransferJazz concert
21JANtu, 10:00
21JANtu, 12:00