Szczecin Philharmonic Symphony Orchestra

Principal Conductor
1st violin/concertmaster/group manager
Paweł Maślanka
1st violin/concertmaster
Karolina Hyla-Wybraniec
1st violin/leader
Monika Sawczuk (soloist)
1st violin
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (solosit)
Olga Rozmus (soloist)
Edyta Wolańska (soloist)
Joanna Wójtowicz (soloist)
Wioletta Borkowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Izabela Milewska
Maciej Musiał
Paweł Tarała
2nd violin/group manager
Robert Smoliński (soloist)
2ns violin/leader
Anna Muzyk (soloist)
2nd violin
Łukasz Górewicz (soloist)
Diana Miszkiel-Gugała (soloist)
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Władimir Iwanciw
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Justyńska
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
viola/group manager
Ludmiła Rusin (soloist)
viola/leader
Grzegorz Sadowski (soloist)
viola
Franciszek Malik (soloist)
Magdalena Micke
Galina Smolińska (soloist)
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Mariola Kowalczyk
Aleksandra Majewska
Wojciech Mazur
cello/concertmaster
Tomasz Szczęsny
Ihor Chilipik
cello/leader
Dobrawa Czocher (soloist)
cello
Kazimiera Meisinger (soloist)
Klara Świdrów (soloist)
Dorota Cieśla
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Jacek Tomczak
Natalia Wesołowska
double bass/group manager
Michał Mitschke (soloist)
double bass/leader
Karol Nasiłowski (soloist)
double bass
Paweł Jędrzejewski (soloist)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
flute/group manager
Anna Wojnowicz-Drężek (soloist)
flute
Joanna Kowalczyk (soloist)
Filippo del Noce (soloist)
Paweł Majewski (soloist)
Magdalena Kuszewska
Elżbieta Podleśny-Głowacka
oboe/group manager
Piotr Kokosiński (soloist)
oboe
Izabela Kokosińska (soloist)
Katarzyna Rachmaciej (soloist)
Grzegorz Święciochowski
clarinet/group manager
Bogusław Jakubowski (soloist)
clarinet
Krzysztof Baturo (soloist)
Krzysztof Krzyżewski (soloist)
Piotr Wybraniec (soloist)
bassoon/group manager
Zbigniew Kania (soloist)
bassoon
Anna Bownik (soloist)
Edyta Moroz (soloist)
Cyprian Święch (soloist)
horn/group manager
Dawid Kostrzewa (soloist)
horn
Oleksandr Melnychenko (soloist)
Katarzyna Sułkowska (soloist)
Radosław Zamojski (soloist)
Dmitrij Wdowiczenko
trumpet/group manager
Sławomir Kuszwara (soloist)
trumpet
Dawid Głogowski (soloist)
Marcin Olkowski (soloist)
Bogdan Rymaszewski (soloist)
trombone/group manager
Wojciech Bublej (soloist)
trombone
Mateusz Kupski (soloist)
Igor Puszkar (soloist)
tuba
Tomasz Zienkowicz (soloist)
percussion/group manager
Dariusz Jagiełło (soloist)
percussion
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (soloist)
Jacek Wierzchowski (soloist)
Bogdan Pilak
harp
Barbara Stalmierska (soloist)
orchestra personel manager
Magdalena Grączewska-Głogowska
keyboard instrument tuner
Paweł Kwiatkowski
library
Ewa Kotecka
October 2019
01OCTtu, 09:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
01OCTtu, 10:30
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
01OCTtu, 12:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
02OCTwd, 19:00
MISTERIOSOWEINBERG 100 | Roth | GallardoChamber Concert
04OCTfr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
04OCTfr, 13:00
04OCTfr, 14:00
04OCTfr, 15:00
04OCTfr, 19:00
GRANDIOSOBACH I MOZARTSymphonic concert
05OCTsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
05OCTsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
05OCTsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
05 OCT, sa, 16:00 - MUZYKA ZESPOŁU QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
05 OCT, sa, 19:30 - MUZYKA ZESPOŁU QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
08OCTtu, 19:00
09OCTwd, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
09OCTwd, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
09OCTwd, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
10OCTth, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
10OCTth, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
10OCTth, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
11OCTfr, 13:00
11OCTfr, 14:00
11OCTfr, 15:00
11OCTfr, 19:00
GRANDIOSOMOSS | DUKAS | FessardSymphonic concert
12 OCT, sa, 19:00 - PAWBEATS ORCHESTRAkoncert zewnętrzny
13OCTsn, 19:00
14 OCT, mn, 19:00 - POD DACHAMI PARYŻAkoncert zewnętrzny
15OCTtu, 19:00
RUBATOOscar Williams Group | USA [CANCELLED]Traditional concert
15 OCT, tu, 20:00 - VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZkoncert zewnętrzny
16OCTwd, 19:00
17OCTth, 20:00
TODAY18 OCTfr, 13:00
TODAY18 OCTfr, 14:00
TODAY18 OCTfr, 15:00
TODAY18 OCTfr, 17:00
TODAY18 OCTfr, 19:00
20OCTsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Yemaya – the Queen of Seas | Performance of the Wrocław OperaTheatrical performancefor children aged 6+ with guardians
20OCTsn, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
21OCTmn, 09:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
21OCTmn, 10:30
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
21OCTmn, 12:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
21 OCT, mn, 20:00 - LEMON AKUSTYCZNIEkoncert zewnętrzny
22OCTtu, 09:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
22OCTtu, 10:30
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
22OCTtu, 12:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
24OCTth, 19:00
RUBATOMaya Youssef | Syria/United KingdomTraditional concert
25OCTfr, 13:00
25OCTfr, 14:00
25OCTfr, 15:00
25OCTfr, 19:00
GRANDIOSOWEINBERG 100 | WallfischSymphonic concert
26OCTsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
26OCTsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
26OCTsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
27OCTsn, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieMONIUSZKO 200 | WEINBERG 100 | Filharmonicy kameralnieChamber Concert
27OCTsn, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
29OCTtu, 10:00
Ja, kompozytor! Wersja deluxeSchool concert dla klas IV-VIII
29OCTtu, 12:00
Ja, kompozytor! Wersja deluxeSchool concert dla klas IV-VIII
November 2019
03NOVsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Atlas symfonicznyFamily concertfor children aged 6+ with guardians
03NOVsn, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
04NOVmn, 19:00
ESPRESSIVOKamil Piotrowicz SextetJazz concert
07NOVth, 19:00
RUBATOSokratis Sinopoulos | GreeceTraditional concert
08NOVfr, 13:00
08NOVfr, 14:00
08NOVfr, 15:00
08NOVfr, 19:00
GRANDIOSOKonzerthaus 135Symphonic concert
09NOVsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
09NOVsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
09NOVsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
10NOVsn, 19:00
MISTERIOSOMarimba mix!recital
12NOVtu, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
12NOVtu, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
12NOVtu, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13NOVwd, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13NOVwd, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13NOVwd, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13NOVwd, 19:00
15NOVfr, 13:00
15NOVfr, 14:00
15NOVfr, 15:00
15NOVfr, 19:00
GRANDIOSOMAHLER 6Symphonic concert
17NOVsn, 19:00
19NOVtu, 19:00
20NOVwd, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
20NOVwd, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
21NOVth, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
21NOVth, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
22NOVfr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
22NOVfr, 13:00
22NOVfr, 14:00
22NOVfr, 15:00
22NOVfr, 19:00
GRANDIOSOWirtuoz harfySymphonic concert
23NOVsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
23NOVsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
23NOVsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
23NOVsa, 20:00
SOUNDLABLab 2: Pękala | Weber | Podgórskielectronic music concert
24NOVsn, 19:00
BRILLANTELatinoconcert
26NOVtu, 10:00
26NOVtu, 12:00
29NOVfr, 13:00
29NOVfr, 14:00
29NOVfr, 15:00
29NOVfr, 19:00
GRANDIOSOMONIUSZKO 200Symphonic concert
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESIn order to make it easier for you to use filharmonia.szczecin.pl, and also for statistical purposes, we use cookies. If you do not block cookies, it means that you agree to use them and store them in your device’s memory. You may manage your cookies by changing the settings of your browser.
Privacy Policy | Privacy policy | I AGREE