Klubowy Paprykarz i Oranżada 2017 (koncerty)

KONZERTREIHEN
Czy można ocalić od zapomnienia stare polskie piosenki? Tak! Wystarczy tchnąć w nie zupełnie nowe życie, a przecież lato to najlepszy czas na eksperymenty muzyczne! Nowe, taneczne wersje klasyków polskiej piosenki już w lipcu, z okazji urodzin Szczecina, będzie można usłyszeć w tamtejszej Filharmonii. „Klubowy Paprykarz i Oranżada” to dwa wielkie koncerty, które zostaną zarejestrowane na płytach.

Jazzująco-swingujący z udziałem Gaby Kulki i Warszawskiej Orkiestry Rozrywkowej odbędzie się 5 lipca. Drugi, 6 lipca, odkryje przed nami nowe brzmienie big beatu. Usłyszymy tam między innymi, Tymona Tymańskiego, Olafa Deriglasoffa Krzysztofa Zalewskiego i SKUBASA.

Dwudniowy minifestiwal muzyczny to prezent urodzinowy dla Szczecina. Urodziny miasta przypadają 5 lipca, a w tym roku w Filharmonii będziemy świętować aż dwa dni. W obu koncertach, które odbędą się w złotej sali symfonicznej - swingującym i klubowym oprócz gwiazd estrady, pojawią się także muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

Gratką dla kolekcjonerów muzycznych jest fakt, że koncerty zostaną zarejestrowane i trafią na płyty, które będzie można kupić w salonach sieci Empik.
Sponsorzy: Dega, Vitamizu, Asprod.
Partnerzy projektu: Muzeum Polskiej Piosenki.
Patroni medialni projektu: empik, Radio Szczecin, Radio Kraków, Radio Łódź, RDC, Wyspa FM.
Logo Dega pasztetLogo VitamizuLogo ASPROD
Logo Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu
Patroni medialni
Logo EmpikLogo Radio SzczecinLogo Radio ŁódźLogo Radio KrakówLogo Radio RDCLogo Wyspa FM