Filmy studenckie w Filharmonii

NEWS | 11-10-2016
Miłośnicy krótkich form filmowych powinni w niedzielę (16.10) skierować swe kroki do Filharmonii, gdzie Studenci Akademii Sztuki w ramach nowego cyklu „Wideowall” będą prezentować swoje filmy. Od godziny 20 będzie można zobaczyć trzy obrazy Teresy Otulak: „Panopticon”, „Scrolling” i „Wersja 1” .
Wideowall” to nowe cykliczne wydarzenie organizowane przez Filharmonię w Szczecinie i Wydział Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki. Kolejne odsłony filmowych etiud zaplanowano na 27 listopada oraz 18 grudnia.

Teresa Otulak - urodzona w 1992 roku w Szczecinku. Studentka Multimediów oraz absolwentka Architektury Wnętrz na Akademii Sztuki w Szczecinie. Zajmuje się głównie tworzeniem video i instalacji. Finalistka 15. Artystycznej Podróży Hestii, laureatka Festiwalu Młode Wilki, Szczecin European Film Festival i International Art-House Film Festival. Jej prace pokazywane były w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, „rk Galerie” w Berlinie, Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie, a także CSW „Łaźnia” w Gdańsku.

VIDEOS AND PHOTOS
July 2020
05JULsn, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku