III Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2017

Wyniki 3. Turnieju Muzyków Prawdziwych

NEWS | 03-09-2017
Znamy już wyniki 3. Turnieju Muzyków Prawdziwych. W tym roku na scenie sali kameralnej wystąpiło ponad 200 wykonawców, którzy stanęli w szranki w czterech kategoriach: soliści instrumentaliści, soliści wokaliści, zespoły instrumentalne oraz wokalno-instrumentalne, zespoły śpiewacze. Dodatkowo, po raz pierwszy, zaprezentowały się zespoły taneczne.
W kategoriach muzycznych Muzyków Prawdziwych oceniało jury w składzie: kierownik Pracowni Etnomuzykologii Instytutu Sztuki PAN Weronika Grozdew-Kołacińska, kulturoznawca prof. Bogdan Matławski oraz dziennikarz muzyczny Wojciech Ossowski.

Turniejowi Tańca przyglądali się badacz tradycji Jacek Hałas, prof. nauk społecznych Dariusz Kubinowski i muzyk Remigiusz Mazur-Hanaj.

WYNIKI 3. TURNIEJU MUZYKÓW PRAWDZIWYCH


LAUREACI I WYRÓŻNIENI III TURNIEJU MUZYKÓW PRAWDZIWYCH - Dokładne wyniki podamy podczas koncertu finałowego

WYRÓŻNIENIA:
Karolina Cachro
Zenon Kaczyński
Jan Kępa
Józef Śliwa
Bracia Nowakowie z Karcmy z Gronkowa
Grupa śpiewacza Ryki
Nadbużański Klon Zielony
Apokryfy
Dzikie Harce
Kapela Jana Kani
Kapela Zastawnych

LAUREACI – TYCH WYKONAWCÓW USŁYSZYMY PODCZAS KONCERTU FINAŁOWEGO

Katarzyna Dudziak
Katarzyna Kozik
Oliwia Łuszczyńska
Jan Kania
Jakub Karpuk
Wojciech Kostowski
Grupa Drewno
Grupa śpiewacza mężczyzn z Czarni
Regionalny Zespół Śpiewaczy Radostowianki
Zespół 9 SIYŁ
Adam Oleś hurdu_hurdu
Kapela Ludowa Pyrzyczanie
Kapela Opocznianka
Kapela PoPieronie

TURNIEJ TAŃCA
Alicja Kuczyńska, Witold Kuczyński - Zespół Folklorystyczny „Carniacy”
Ewa Kleszczewska, Józef Murawski - Zespół Pogranicze z Szypliszk
Aleksandra Dziedzina, Łukasz Kostecki – Zespół 9SIYŁ

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniała zabawę, a zwycięzcą serdecznie gratulujemy!
 
VIDEOS AND PHOTOS
December 2019
01DECsn, 19:00
02DECmn, 19:00
ESPRESSIVOKuba Więcek TrioJazz concert
03DECtu, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
03DECtu, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
03 DEC, tu, 19:00 - TERESA SALGUEIROkoncert zewnętrzny
04DECwd, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
04DECwd, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
04 DEC, wd, 19:00 - MICHAŁ SZPAK - THE MOON TOURkoncert zewnętrzny
05DECth, 19:00
RUBATOMuzsikás | HungaryTraditional concert
06DECfr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
06DECfr, 13:00
06DECfr, 14:00
06DECfr, 15:00
06DECfr, 19:00
GRANDIOSOCZAJKOWSKI | BRAHMSSymphonic concert
07DECsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
07DECsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
07DECsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
07 DEC, sa, 19:00 - URSZULA DUDZIAK - JAZZ POD CHOINKĘkoncert zewnętrzny
08DECsn, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieBRAHMS | SCHUMANN | Filharmonicy kameralnieChamber Concert
08DECsn, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
TODAY09 DECmn, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
TODAY09 DECmn, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
09 DEC, mn, 19:30 - BROADWAY EXCLUSIVEkoncert zewnętrzny
TOMORROW10 DECtu, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
TOMORROW10 DECtu, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
10 DEC, tu, 19:00 - KONCERT CHARYTATYWNY "MIŚ POD SZPITALNĄ CHOINKĘ"koncert zewnętrzny
11DECwd, 19:00
MISTERIOSO | Artist-in-residence 2019/2020Marcin Masecki | Lutosławski Quartet | BEETHOVENChamber Concert
11DECwd, 19:30
12 DEC, th, 20:00 - EDYTA GÓRNIAK AKUSTYCZNIEkoncert zewnętrzny
13DECfr, 13:00
13DECfr, 14:00
13DECfr, 15:00
13DECfr, 19:00
GRANDIOSORÓŻYCKI | WARSSymphonic concert
14DECsa, 20:00
SOUNDLABLab 3: Julia Kentelectronic music concert
15DECsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Uszko–Moniuszkoconcertfor children aged 6+ with guardians
15DECsn, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
17DECtu, 10:00
17DECtu, 12:00
20DECfr, 13:00
20DECfr, 14:00
20DECfr, 15:00
20DECfr, 19:00
22DECsn, 19:00
27DECfr, 13:00
27DECfr, 14:00
27DECfr, 15:00
28DECsa, 19:00
31DECtu, 20:00
January 2020
01JANwd, 17:00
03JANfr, 13:00
03JANfr, 14:00
03JANfr, 15:00
05JANsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Tony Stradivarius i jego Księga Zaklęćconcertfor children aged 6+ with guardians
05JANsn, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
08JANwd, 09:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
08JANwd, 10:30
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
08JANwd, 12:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANth, 09:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANth, 10:30
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANth, 12:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
11JANsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
11JANsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
11JANsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
11JANsa, 19:00
15JANwd, 19:00
MISTERIOSOPolish Cello QuartetChamber Concert
16JANth, 19:00
RUBATONaghash Ensemble | ArmeniaTraditional concert
17JANfr, 13:00
17JANfr, 14:00
17JANfr, 15:00
17JANfr, 19:00
GRANDIOSOKARŁOWICZ | BergmannSymphonic concert
18JANsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
18JANsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
18JANsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
20JANmn, 19:00
ESPRESSIVOManhattan TransferJazz concert
21JANtu, 10:00
21JANtu, 12:00
22JANwd, 19:00
GRANDIOSOClassics for two pianosrecital
24JANfr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
24JANfr, 19:00
GRANDIOSOVIVAT MOZARTSymphonic concert
25JANsa, 20:00
SOUNDLABLab 4: NOON | Algorytmelectronic music concert
26JANsn, 19:00
29JANwd, 19:00
GRANDIOSOThe Virtuoso I The Poetkoncert muzyki dawnej
31JANfr, 13:00
31JANfr, 14:00
31JANfr, 15:00
31JANfr, 19:00
GRANDIOSOAntoni Wit I Alpine SymphonySymphonic concert
CONCERTS
EDU
EXHIBITIONS
OTHER
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESIn order to make it easier for you to use filharmonia.szczecin.pl, and also for statistical purposes, we use cookies. If you do not block cookies, it means that you agree to use them and store them in your device’s memory. You may manage your cookies by changing the settings of your browser.
Privacy Policy | Privacy policy | I AGREE