Waltornia - głos 2/4

PRACA W FILHARMONII
Dyrektor Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie Dorota Serwa oraz Dyrektor Artystyczny Rune Bergmann ogłaszają przesłuchanie na waltornię - głos 2/4.
TERMIN ZGŁOSZEŃ20KWIpt, 00:00
TERMIN PRZESŁUCHANIA25KWIśr, 14:00
Zgłoszenia zawierające życiorys artystyczny i list motywacyjny prosimy przesłać do 20-04-2018 roku na adres: matylda.graczewska@filharmonia.szczecin.pl, z dopiskiem "Przesłuchania – waltornia – głos tutti".

Egzamin z zapewnieniem akompaniatora odbędzie się 25-04-2018 roku o godz.14:00 w siedzibie Filharmonii.

I. ETAP – ZA KOTARĄ
PROGRAM SOLO:
W. A. Mozart – koncert Es – dur Nr 3, KV 447 cz. I z kadencją
H. Neuling – Bagatelle

II. ETAP – ZA KOTARĄ
Wybrane przez komisję wyjątki orkiestrowe
WYJĄTKI ORKIESTROWE
1. W. A. Mozart – Symfonia nr 40 g-moll
część III cr 2 in G (Trio) - takty 68 – 84
2. L. van Beethoven – Uwertura do opery “Fidelio”
cr 2 in E - takty 1 – 16 i 49 – 55
3. L. van Beethoven – III Symfonia Es – dur, "Eroica" Op. 55
część III cr 2 in Es (Trio) - takty 171 – 205
4. L. van Beethoven – IX Symfonia d – moll, op. 125
część III cr 4 - takty 81 – 123
5. C. M. Weber – uwertura do opery “Wolny strzelec”
cr 4 in C - takty 10 – 25
6. M. Musorgski/Ravel – Obrazki z wystawy
Rynek w Limoges – cr 2 – od numeru 71 do numeru 72
7. D. Szostakowicz – V Symfonia d – moll, op. 47
 część I cr 2 in F - dwa takty po numerze 17 do numeru 21

III. ETAP – Praca w sekcji - bez kotary
1. Kwartet – Auld lang syne cr 2/4
2. B. Smetana – Wełtawa - “Wälder – Jagd” (takty 80-118) cr 2/4 in C
3. L. van Beethoven – III Symfonia Es – dur, cz. 3 (Trio) cr2 in Es takty 171 – 205
4. L. van Beethoven – Koncert fortepianowy nr. 3 Es- dur, cz.I cr2 in Es takty 45-54

Wymagania: dyplom studiów magisterskich - instrumentalistyka (waltornia)

Aby uzyskać więcej informacji prosimy kontaktować się z Panią MatyldąGrączewską, Organizatorem Pracy Artystycznej,
email: matylda.graczewska@filharmonia.szczecin.pl

Filharmonia zastrzega sobie prawo zaproszenia na przesłuchanie wybranych kandydatów. Osoby zakwalifikowane do przesłuchania otrzymają indywidualne informacje drogą mailową.

Materiały do pobrania

Waltornia - przesłuchanie 2018.04.25 [PDF, 9MB]
Wrzesień 2019
05WRZcz, 15:00
V urodziny nowej FilharmoniiZwiedzanie urodzinowezwiedzanie
05WRZcz, 15:30
V urodziny nowej FilharmoniiZwiedzanie urodzinowezwiedzanie
05WRZcz, 16:00
V urodziny nowej FilharmoniiPiknik rodzinny [ZMIANA MIEJSCA]happening
05WRZcz, 19:00
MISTERIOSO | V urodziny nowej FilharmoniiAccord-Strings Ensemble | Koncert urodzinowykoncert kameralny
05WRZcz, 21:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Brudło z Wąchabna - śledztwo teatralnespektakl
05WRZcz, 21:30
V urodziny nowej FilharmoniiPremierowy pokaz filmu Mateusza Żeglińskiego projekcja
06WRZpt, 13:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania solistów wokalistówprzesłuchania
06WRZpt, 16:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania zespołów śpiewaczychprzesłuchania
06WRZpt, 19:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Koncert inauguracyjny | Tradycja | Rekompozycjakoncert symfoniczny
06WRZpt, 21:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Brudło z Wąchabna - śledztwo teatralnespektakl
07WRZsb, 12:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania solistów instrumentalistówprzesłuchania
07WRZsb, 14:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Roztańczeniewarsztaty
07WRZsb, 16:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania kapelprzesłuchania
07WRZsb, 18:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Turniej Tańcaprzesłuchania
07WRZsb, 20:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Dom Tańcazabawa taneczna
08WRZnd, 12:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Kukaj kukawkospektakl
08WRZnd, 14:00
08WRZnd, 17:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Koncert finałowy | Laureaci | Dikanda & Marko Kukobat [TRANSMISJA ONLINE]koncert tradycyjny
13WRZpt, 17:00
MDF Festival 2019panGenerator | Bity i fotonyprezentacja
13WRZpt, 18:30
MDF Festival 2019Światło i miastodyskusja
13WRZpt, 20:00
MDF Festival 2019Oskar Zięta | CRYSTALSwernisaż
13WRZpt, 20:00
13WRZpt, 20:50
13WRZpt, 21:00
MDF Festival 2019A_GIMkoncert elektroniczny
13WRZpt, 22:30
14WRZsb, 10:00
MDF Festival 2019panGenerator | Bity i fotonywarsztaty
14WRZsb, 14:00
14WRZsb, 17:00
MDF Festival 2019Michał Janocha | Słyszę, że patrzyszspektakl multimedialnydla dzieci od 6. roku życia z opiekunami
14WRZsb, 20:50
14WRZsb, 21:00
MDF Festival 2019Kwadrofonik | Urlichtkoncert
14WRZsb, 22:00
MDF Festival 2019 | Artysta Rezydent 2019/2020Trio Jazzowe Marcina Maseckiego i Grzegorz Tarwidkoncert
15WRZnd, 10:00
MDF Festival 2019panGenerator | Bity i fotonywarsztaty
15WRZnd, 10:00
MDF Festival 2019Paweł Kula | Szkiełko i okoprezentacje dla dzieci w wieku 5-7 lat (z opiekunem)
15WRZnd, 11:30
MDF Festival 2019Paweł Kula | Szkiełko i okoprezentacje dla dzieci w wieku 8-10 lat (z opiekunem)
15WRZnd, 13:00
MDF Festival 2019Paweł Kula | Szkiełko i okoprezentacje dla dzieci w wieku 11-13 lat
15WRZnd, 14:00
15WRZnd, 19:00
MDF Festival 2019Laura Mvulakoncert
15WRZnd, 20:50
17 WRZ, wt, 19:00 - MEISINGER MUSIC FESTIVAL: "THE GENIUS" - IVO POGORELICHkoncert zewnętrzny
18 WRZ, śr, 19:00 - MEISINGER MUSIC FESTIVAL: "REVOLUTION" - JANOSKA ENSEMBLEkoncert zewnętrzny
19 WRZ, cz, 19:00 - LIQUID MELODY - MUZYCZNY PORTRET MIŁOŚCIkoncert zewnętrzny
22 WRZ, nd, 16:00 - MUZYKA ZESPOŁU QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
22 WRZ, nd, 19:30 - MUZYKA ZESPOŁU QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
25WRZśr, 19:00
27WRZpt, 19:00
GRANDIOSOInauguracja | Ning Feng gra BEETHOVENAkoncert symfoniczny
28WRZsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
28WRZsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
28WRZsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
30WRZpn, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
30WRZpn, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
30WRZpn, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
Październik 2019
01PAŹwt, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
01PAŹwt, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
01PAŹwt, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
02PAŹśr, 19:00
MISTERIOSOWEINBERG 100 | Roth | Gallardokoncert kameralny
04PAŹpt, 19:00
GRANDIOSOBACH I MOZARTkoncert symfoniczny
05PAŹsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
05PAŹsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
05PAŹsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
05 PAŹ, sb, 16:00 - MUZYKA ZESPOŁU QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
05 PAŹ, sb, 19:30 - MUZYKA ZESPOŁU QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
07PAŹpn, 19:00
08PAŹwt, 19:00
09PAŹśr, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
09PAŹśr, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
09PAŹśr, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
10PAŹcz, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
10PAŹcz, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
10PAŹcz, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
11PAŹpt, 19:00
GRANDIOSOMOSS | DUKAS | Fessardkoncert symfoniczny
12 PAŹ, sb, 19:00 - PAWBEATS ORCHESTRAkoncert zewnętrzny
13PAŹnd, 19:00
15PAŹwt, 19:00
16PAŹśr, 19:00
17PAŹcz, 20:00
18PAŹpt, 19:00
20PAŹnd, 17:00
Yemaya – Królowa Mórz | Spektakl Opery Wrocławskiejspektaklod 6. roku życia z opiekunami
20PAŹnd, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 3–6 lat, bez udziału opiekunów
21PAŹpn, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
21PAŹpn, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
21PAŹpn, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
22PAŹwt, 09:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
22PAŹwt, 10:30
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
22PAŹwt, 12:00
DoNuta taktuje – Na razkoncert kameralnydla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
24PAŹcz, 19:00
RUBATOMaya Youssef | Syria/Wielka Brytaniakoncert tradycyjny
25PAŹpt, 19:00
GRANDIOSOWEINBERG 100 | Wallfischkoncert symfoniczny
26PAŹsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
26PAŹsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
26PAŹsb, 12:00
Raniutto - Pregnatowarsztatydla mam z brzuszkami
27PAŹnd, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieMONIUSZKO 200 | WEINBERG 100 | Filharmonicy kameralniekoncert kameralny
27PAŹnd, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 3–6 lat, bez udziału opiekunów
29PAŹwt, 10:00
Ja, kompozytor! Wersja deluxekoncert szkolnydla klas IV-VIII
29PAŹwt, 12:00
Ja, kompozytor! Wersja deluxekoncert szkolnydla klas IV-VIII
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ