MDF Festival 2019

MDF Festival 2019! [FOTO]

AKTUALNOŚCI | 14-09-2019
To były piękne, emocjonalne a przede wszystkim najwyższej klasy muzyczno-świetlne dni! Koncerty, wernisaże, dyskusje, warsztaty, prezentacje oraz pokazy iluminacji to wydarzenia, które każdego dnia przyciągały niczym magnes. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, ale... pozostają niezapomniane wspomnienia, uwiecznione m.in. okiem wspaniałych fotografów. Zachęcamy do zapoznania się z obszerną fotorelacją!
Laura Mvula, A_GIM, Trio Jazzowe Marcina Maseckiego i Grzegorz Tarwid, czy Kwadrofonik to tylko część artystów, których gościliśmy podczas tegorocznej edycji Music.Design.Form Festival 2019! Wszystkich Państwa - którym z różnych względów nie udało się do nas dotrzeć - zachęcamy do obejrzenia obszernych fotorelacji, wykonanych przez Marcina Zaborowskiego i Bartka Barczyka. Dla tych z Państwa, którzy z nami byli jest to okazja aby wspomnieć chwile, które najbardziej utknęły w pamięci.

Dla nas tegoroczna edycja festiwalu jest również w pewien sposób przełomowa. Pierwszy raz wykorzystaliśmy przestrzeń podziemnego parkingu do stworzenia wyjątkowego koncertu, pierwszy raz w historii - we wszystkich przestrzeniach Filharmonii - w jednym momencie odbywały się próby lub koncerty.

Podziękowania

Nie byłoby Festivalu MDF 2019 gdyby nie cały sztab ludzi zaangażowanych w jego przygotowania i realizację. Wszystkim artystom, pracownikom, współpracownikom, stażystom, wolontariuszom, technikom, sponsorom, partnerom, patronom medialnym, a przede wszystkim Wam - naszej najlepszej publiczności - gorąco DZIĘKUJEMY! Bez Was wszystkich nie byłoby tych wspaniałych wydarzeń, emocji i wyjątkowych artystycznych doznań.

Do zobaczenia w przyszłym roku na MDF Festival 2020!

fot. Marcin Zaborowski, marcinzaborowski.com
fot. Bartek Barczyk, bartbarczyk.com
MDF Festival 2019!
10-09-2019 11:24