SOUNDLAB

Jerry Jerson i jego kolonie pozaziemskie

AKTUALNOŚCI | 09-03-2020
Zapraszamy w sobotę 21 marca o godzinie 20:00 na Chamber techno parade i kolejną odsłonę cyklu SoundLab. Przestrzeń filharmonicznego holu wypełni połączenie muzyki klasycznej z brzmieniem elektronicznym. Młodzi muzycy orkiestry zagrają awangardowy program i wejdą w dialog z berlińskim duetem DJ-skim Jac and Jerry. Pula biletów w specjalnej cenie 10/15 zł na koncert jest już w sprzedaży w kasie Filharmonii oraz na filharmonia.szczecin.pl.

Klasyka z elektroniką

Podczas kolejnego koncertu z serii SOUNDLAB na scenie naszej Filharmonii stanie m. in. Jerry Jerson, urodzony w Szczecinie berliński DJ, od dziesięciu lat obecny na klubowych deskach. Koneser wszelkiego rodzaju muzyki, kolekcjoner starych i nowych winyli, producent, promotor i organizator imprez zarówno w Berlinie, jak i Szczecinie. Jerry Jerson jest również autorem zbioru muzyki zatytułowanego „Szczecin Główny”, mającego na celu popularyzację twórczości młodych szczecińskich muzyków i producentów, a także serii „Trist your brain”, promującej polską elektroniczną scenę muzyczną dla magazynu LAIF. Członek grupy BLAC COOKIES SOUNDSYSTEM zajmującej się oprawą muzyczną największych klubowych imprez Berlina, a także grupy MJU TRIO, w ramach której produkuje i wykonuje muzykę elektroniczną.

Występował na festiwalach takich, jak Audioriver, Plötzlich am Bodden czy Candid Audiovisual Festival. Jako suport występował z wieloma znanymi artystami, między innymi: Alex Barck, Ye:Solar, Felix Haaksmann, Martin Landsky, Marlow, One Self, Micatone, Crazy Penis, Catz'n'dogz, Franklin da Costa. Jestem otwarty na wszelkie rodzaje współpracy i przyjaźnie nastawiony do świata – zapewnia Jerry Jenson. Podczas koncertu z Filharmonii w Szczecinie stanie razem z muzykami naszej Orkiestry w programie zatytułowanym „Kolonie pozaziemskie”.

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Przypominamy także, że włączając się w tym roku w akcję „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” przygotowaliśmy specjalną ofertę na - Lab 6: Chamber techno parade. W ramach akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” przygotowaliśmy na ten koncert pulę biletów w specjalnej cenie 10/15 zł. Są one już w sprzedaży. Więcej o samej akcji na polskazobaczwiecej.pl.

Bilety na koncert Lab 6: Chamber techno parade 21 marca o godzinie 20:00 można kupić w kasie Filharmonii oraz na filharmonia.szczecin.pl.
Lipiec 2021
05LIPpn, 18:00
Filharmonia Szczecin OnlineJorge Luis Valcarcel Gregorio | Jubileusz artystycznybezpłatna premiera online
05LIPpn, 21:00