Spotkania w Fonotece

Spotkanie z profesor Danutą Gwizdalanką

AKTUALNOŚCI | 13-05-2016
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z muzykologiem profesor Danutą Gwizdalanką, które odbędzie się Fonotece Filharmonii w Szczecinie 19 maja o godz. 17.00.
Autorka wielu podręczników i książek muzycznych opowie o istocie historii muzyki, jej znaczeniu i wpływie na współczesną kulturę i społeczeństwo. Szerokie zainteresowania profesor Gwizdalanki obejmują zarówno artystów klasycznych, jak i nową muzykę polską. W publikacjach wiele uwagi poświęca twórczości Ludwika van Beethovena oraz Witolda Lutosławskiego.

Spotkanie poprowadzi dr Maria Behrendt.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres mailowy: matylda.graczewska@filharmonia.szczecin.pl

Lipiec 2020
DZIŚ05 LIPnd, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku