„60+kultura” w Filharmonii

AKTUALNOŚCI | 19-09-2016
Filharmonia włączyła się w akcję Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „60+kultura”. Od jutra (19.09) w kasie na seniorów czeka 100 biletów w symbolicznej cenie 5 zł za sztukę na koncert Sławka Uniatowskiego 25 września 2016 r. o godz 17:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety.
Sławek Uniatowski znany jest szerszej publiczności z udziału w IV edycji „Idola”, w którym zdobył drugie miejsce. Po zakończeniu programu współpracował między innymi z Kayah, Marylą Rodowicz i Mietkiem Szcześniakiem. Koncert w Filharmonii w Szczecinie będzie pierwszym, gdzie artysta zaprezentuje materiał przygotowany na swój debiutancki album.

Kampania „60+kultura” jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w miejscu zamieszkania. Akcja dzieje się w pierwszy weekend jesieni, 24-25 września.

Więcej informacji o kampanii "60+kultura" można znaleźć na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Lipiec 2020
JUTRO05 LIPnd, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
JUTRO05 LIPnd, 19:00