Konkurs foto przedłużony!

AKTUALNOŚCI | 23-09-2016
Nie było odpowiedniego światła? Nie doszła paczka z winylami? Modelka się rozchorowała? Nic straconego. Przedłużamy konkurs fotograficzny „Jak kolekcjonujesz dobre dźwięki?”. Na Wasze zdjęcie czekamy do 2 października.
Architektura nowego gmachu Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie została doceniona na wielu prestiżowych konkursach. Budynek był tematem wielu wspaniałych fotografii, dlatego postanowiliśmy przenieść ciężar zdjęć na głównego bohatera Filharmonii – dźwięk. Tegorocznym mottem jest hasło „Kolekcjonujemy dobre dźwięki”, dlatego pragniemy zachęcić wszystkich do pokazania, w jaki sposób muzyka dociera do ich uszu.

Fotografuj lustrzanką, kompaktem albo komórką. Swoje dwa najlepsze zdjęcia prześlij na adres social@filharmonia.szczecin.pl. Wszystkie wymogi techniczne zdjęć zawarte są w dołączonym regulaminie. Na Wasze zdjęcia czekamy do 2 października .

Lipiec 2020
JUTRO05 LIPnd, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
JUTRO05 LIPnd, 19:00