Czarno na białym - wernisaż

AKTUELLES | 30-03-2019
Miłośników sztuki zapraszamy na otwarcie wystawy Czarno na białym Pracowni Znaku i Form Identyfikacyjnych, który odbędzie się 9 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 w Galerii przy Cerkwi. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.
Pracownia Znaku i Form Identyfikacyjnych mieści się w strukturze Katedry Grafiki Projektowej na Wydziale Sztuk Wizualnych w Akademii Sztuki w Szczecinie. Głównym celem Pracowni jest wykształcenie profesjonalnego projektanta graficznego, swobodnie poruszającego się w dziedzinie projektowania znaków graficznych, piktogramów oraz podstawowych jak i rozbudowanych systemów identyfikacji wizualnej.

Oprócz typowych zastosowań znaku graficznego studenci mają możliwość niekonwencjonalnego jego zastosowania, także w takich dziedzinach jak: projektowanie plakatu, ilustracji, wydawnictw, czy innych eksperymentalnych formach, nie kojarzonych wprost z identyfikacją wizualną.

Podczas wystawy w Filharmonii w Szczecinie będzie można zobaczyć wybór 90 znaków 50 autorów, w ich najczystszej, czarno-białej, podstawowej formie.

Autorzy:

Juli 2020
05JULSo, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05JULSo, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineUrodziny Szczecina | Szczecińscy kompozytorzypremiera online
August 2020