Wygodniej, więcej, taniej. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego

AKTUELLES | 03-02-2021
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie czekają na Państwa najnowsze wydawnictwa płytowe, książkowe i gadżety związane z Filharmonią. Cały czas uzupełniamy i uaktualniamy naszą ofertę, a także wprowadzamy zmiany, by zakupy były jeszcze prostsze i wygodniejsze.

Nowa jakość zakupów internetowych

Zmiany, zmiany, zmiany. W nowym sezonie zapraszamy naszych melomanów do skorzystania z oferty online dostępnej zarówno na naszych kanałach w serwisach FacebookYouTube, jak i na dedykowanej platformie streamingowej livefilharmonia.szczecin.pl. Jest to doskonała okazja, by być z nami wirtualnie!

By jeszcze bardziej ułatwić melomanom kontakt z nami udoskonalony został także system sprzedaży, a nowe oblicze zyskał nasz sklep internetowy. Dzięki temu zakupy w nim będą jeszcze prostsze i o wiele bardziej intuicyjne.

Mamy świadomość potrzeb naszych potencjalnych klientów i użytkowników sklepu internetowego, dlatego od lutego można zamawiać produkty wybierając tańszą niż dotychczas przesyłkę kurierską lub dostawę za pomocą paczkomatów. Koszty dostawy będą dzięki temu niższe niemal o połowę i będą zaczynały się już od 11,05 zł.

Płyty, książki i gadżety

Oferta sklepu Filharmonii to kolejna okazja dla młodszych i starszych melomanów na spotkania z muzyką i nie tylko. Kilkanaście płyt z muzyką w wykonaniu naszej orkiestry i zapraszanych artystów, książki dla najmłodszych przybliżające świat dźwięków, albumy, a także związane z Filharmonią i Szczecinem produkty, które z pewnością będą idealnymi upominkami dla wszystkich choć trochę zainteresowanych muzyką.

By dotrzeć do naszego sklepu internetowego wystarczy na stronie głównej kliknąć ikonę koszyka bądź rozwinąć pasek zakładek i wybrać SKLEP. Zapraszamy do zakupów!

Mai 2021
01MAISa, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Polnische Musik Kostenlose Online-Premiere
02MAISo, 19:00