Poznaj ekspertów M.M.M. project - Grzegorz Kotow

AKTUELLES | 08-04-2021
Trwa nabór do międzynarodowego programu edukacyjno-artystycznego Music.Multimedia.Management. Dziś przedstawiamy naszego eksperta - Grzegorza Kotówa, który uczestnikom projektu przekaże wiedzę z zakresu Impresariatu.

Czym jest M.M.M.?

Music.Multimedia.Management. to dwuletni program MMM będzie rozwijał kompetencje specjalistów międzynarodowego sektora kultury. Projekt, dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz Ministerstwa Kultury.

Zaczynając od darmowych kursów on-line przewidzianych na maj-czerwiec 2021, wybrani kandydaci będą mieli możliwość udziału w 2-tygodniowych praktykach w siedzibach partnerów projektu, a następnie zakwalifikowania się na dwumiesięczny płatny staż w Polsce lub w Norwegii.

Każdy moduł programu składa się z serii webinariów i wykładów prowadzonych w języku angielskim przez szerokie grono ekspertów z całego świata. Lista modułów jest zróżnicowana i obejmuje: rozwój publiczności, edukację muzyczną, impresariat, zarządzanie zespołem, kuratorstwo sztuki, dźwięk (projektowanie i inżynieria) oraz światło i multimedia.

IMPRESARIAT

Zapewnienie osobowości artystycznych, promocja najciekawszych zjawisk i talentów z całego świata. Umiejętna promocja i powadzenie pod kątem rozwoju artystycznego zespołów i solistów zapewnia wysoki poziom prezentacji artystycznych, a tym samym wzrost atrakcyjności instytucji, która jest organizatorem wydarzeń.

Poznaj tutorów - Grzegorz Kotow

Grzegorz Kotow - Impresario muzyczny i animator kultury, założyciel „Liu Kotow International Management & Promotion” po 20 latach kariery koncertowej jako skrzypek. Jako menadżer, oprócz pracy ze światowej klasy artystami, wykorzystując swoje doświadczenie, z pasją zajmuje się budowaniem karier młodych talentów, jak ostatnio koreańskiej skrzypaczki Bomsori Kim.
Przed rozpoczęciem pracy menadżera artystycznego, jako członek-założyciel Szymanowski Quartet, regularnie występował w prestiżowych salach koncertowych świata – nowojorskiej Carnegie Hall, londyńskiej Wigmore Hall, Concertgebouw w Amsterdamie, Musikverein w Wiedniu, Philharmonie de Paris i regularnie pojawiał się na międzynarodowych festiwalach i konkursach.

Był dyrektorem artystycznym i doradcą festiwali muzycznych i cyklów koncertów w Europie oraz pełnił funkcję prezesa Hannover Society for Contemporary Music, był doradcą artystycznym Taiwan Strings Chamber Orchestra, a obecnie jest doradcą programowym Montafoner Resonanzen Festival w Austrii. Jako wykładowca w Hochschule fuer Musik, Medien und Theater Hannover Grzegorz Kotów był regularnie zapraszany na gościnne wykłady. Jest jurorem międzynarodowych konkursów muzycznych. W 2006 r. otrzymał Odznakę „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Zgłoś się do projektu

Zgłoś się do programu wypełniając FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zarejestrowane osoby będą miały dostęp do wstępnych masterclass przybliżających tematykę każdego z modułów i przedstawiających tutorów.

Od 1 kwietnia do 5 maja potrwa drugi etap rekrutacji, w którym będzie można wybrać interesujący nas moduł.

Więcej na mmmproject.eu
kontakt: info@mmmproject.eu
Repertuar na maj 2021
07-04-2021 15:02