MDF Festival 2018 przez 60 dni taniej! Zaczynamy przedsprzedaż!

AKTUELLES | 29-05-2018
Ruszyła przedsprzedaż biletów na koncerty odbywające się w ramach wrześniowego MUSIC.DESIGN.FORM Festival! Przez 60 dni, czyli do 29 lipca bilety będą dostępne w niższej cenie! Równocześnie uruchamiamy zapisy na festiwalowe warsztaty.
Podczas festiwalu wystąpią m.in. takie gwiazdy jak: Philip Glass – wybitny kompozytor muzyki współczesnej i filmowej, Magne Furuholmen – członek i założyciel zespołu „A-ha” oraz lider zespołu Apparatjik, a także Beardyman – jeden z najlepszych beatboxerów na świecie. Wszyscy, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość zakupienia biletów na koncerty z udziałem największych gwiazd festiwalu, będą mogli to zrobić już w najbliższy wtorek.
W programie Festiwalu MDF znajdą się nie tylko wyjątkowe koncerty, ale również widowiska muzyczne, wystawy, instalacje interaktywne, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz panele dyskusyjne na temat współczesnego designu. W wielu wydarzeniach można uczestniczyć bezpłatnie lub – jak w przypadku warsztatów – po dokonaniu wcześniejszej, bezpłatnej rejestracji.

Pełen program jest dostępny w kalendarzu wydarzeń oraz na stronie oficjalnej festiwalu.

Przygotowaliśmy również Karnet MDF (Glass, Apparatjik, Beardyman), który obejmuje trzy koncerty:
  • 20.IX, godz. 19:00 - koncert „An Evening of Chamber Music” (Tim Fain – skrzypce, Philip Glass – fortepian, Matt Haimovitz – wiolonczela)
  • 21.IX, godz. 21:00 - występ Beardymana
  • 23.IX, godz. 19:00 - koncert „Dimensions of Music Form” (w programie m.in. „The Sound of Szczecin” oraz „A Heroine for our time – the artist Julia Pastrana”), m.in. z udziałem wokalistki Conchi Buiki i zespołu Apparatjik

Cena Karnetu MDF w przedsprzedaży wynosi odpowiednio: 170-150 PLN (karnet normalny, miejsca I lub II) oraz 140-120 PLN (karnet ulgowy, miejsca I lub II). Od 30 lipca, czyli po zakończeniu przedsprzedaży, Karnet MDF będzie dostępny już tylko w cenach regularnych: 210-190 PLN (normalny) oraz 160-120 PLN (ulgowy).

Karnet MDF można kupić:
  • w kasach Filharmonii w Szczecinie (miejsca I i II)
  • przez stronę bilety24.pl (tylko miejsca I).
Uwaga! Karnet MDF dowolnego typu uprawnia jednocześnie do bezpłatnego wstępu na afterparty w Klubie K4, w dniu 22 września.

Partnerzy i Patroni pierwszej edycji Festiwalu MDF:
– Patronat Medialny: Co Jest Grane 24, „Presto”, „Muzyk”, „Glissando”, „ArtPost”, „Czas Kultury”, Cameral Music, Cgm.pl - Codzienna Gazeta Muzyczna, Polmic.pl – Polskie Centrum Informacji Muzycznej, Noizz.pl
– Partner Medialny: „Ruch Muzyczny”
– Partnerzy: Dealer BMW Bońkowscy, Duński Instytut Kultury, K4 – Szczeciński Loft Kultury
März 2021
04MÄRDo, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online
05MÄRFr, 19:00
GRANDIOSO | LiveFilharmoniaKARŁOWICZ | SZOSTAKOWICZ | SCHUBERT Konzert mit Publikum / kostenpflichtige Online-Übertragung
06MÄRSa, 11:00
MORGEN09 MÄRDi, 11:00
11MÄRDo, 19:00