Przesłuchania na skrzypce I i II - tutti

JOBS
Dyrektor Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie Dorota Serwa oraz Dyrektor Artystyczny Rune Bergmann ogłaszają przesłuchanie na skrzypce I i II - tutti.
DEADLINE FOR SUBMISSIONS10MARtu, 23:59
AUDITION DATE24MARtu, 14:00
Required documents should be e-mailed until 10-03-2020 to m.graczewska@filharmonia.szczecin.pl, with the note "Przesłuchania – skrzypce".

Audition will take place on 24-03-2020, 14:00 at Szczecin Philharmonic chamber hall. Szczecin Philharmonic will provide an accompanist for auditions.

Program przesłuchań:

1. etap - za kotarą

PROGRAM SOLO:
1. W.A. Mozart - I część koncertu z kadencją - do wyboru:
III Koncert G-dur KV 216
IV Koncert D-dur KV 218
V Koncert A-dur KV 219
2. J.S.Bach - dwie kontrastujące części z wybranej Partity lub Sonaty na skrzypce solo

WYJĄTKI ORKIESTROWE
1. W. A. Mozart - Symfonia 39, Es-dur, KV 543 (głos II skrzypiec)
IV część - od początku do repetycji (takt 104)
2. R. Schumann - Symfonia nr 2, C-dur, op. 61 (głos I skrzypiec)
Scherzo - Allegro vivace scherzo – od początku do TRIO

2. etap - bez kotary
WYJĄTKI ORKIESTROWE:
1. R. Strauss - Don Juan
I część Allegro molto con brio - od początku do taktu 62 (głos I skrzypiec)
2. J. Brahms - Symfonia nr 4, e-moll, op. 98
III część - Allegro giocoso: od początku do litery B (głos I skrzypiec)
3. B. Bartok - Concerto for orchestra
V część Un poco meno mosso takty 265 - 317 (głos II skrzypiec)

Filharmonia zapewnia akompaniatora.
Po zakończeniu procesu rekrutacji i wyborze najlepszego kandydata, zostanie zawarta umowa o pracę.

Niezbędne wymagania:
Dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich na kierunku instrumentalistyka, specjalność: gra na instrumencie (skrzypce).

Oferujemy:
a) możliwość uczestniczenia w nowatorskich projektach realizowanych przez Filharmonię im. M. Karłowicza w Szczecinie, w tym obejmujące wydawnictwa muzyczne;
b) możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do nowoczesnej i bardzo dobrze wyposażonej Fonoteki, w której istnieje możliwość:
  • odsłuchania przez muzyków w komfortowych warunkach, na profesjonalnym sprzęcie światowych wydawnictw muzycznych oraz swoich koncertów emitowanych przez filharmonię;
  • doskonalenia umiejętności z obsługi programów do edycji nut;
  • zapoznania się z literaturą fachową;
c) pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze;
d) komfortowe warunki pracy w nowoczesnym gmachu szczecińskiej filharmonii, wyróżnionym wieloma nagrodami m.in. Główną Nagrodą Unii Europejskiej im. Miesa van der Rohe 2015 dla współczesnej architektury;
e) szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, zwrotną pomoc na cele mieszkaniowe, prywatną opiekę medyczną w Centrach Medicover w Polsce;
f) dodatkowo oferujemy w atrakcyjnych cenach: prywatną opiekę medyczną w Centrach Medicover w Polsce dla członków rodzin pracowników oraz pakiety sportowe OK System.

Wymagane dokumenty:
  • życiorys artystyczny;
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje;
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy kontaktować się z Panią Magdaleną Grączewska -Głogowską, Organizatorem Pracy Artystycznej, adres e-mail: m.graczewska@filharmonia.szczecin.pl

Prosimy o zawarcie w CV lub złożenie odrębnego oświadczenia z podpisaną klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - zwane dalej RODO)”.

W związku z realizacją wymogów RODO informujemy:
(1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Filharmonia im Mieczysława Karłowicza w Szczecinie z siedzibą przy ul. Małopolskiej 48, 70-515 Szczecin, nazywana dalej Filharmonią;
(2) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie wyłącznie Filharmonia;
(3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny przy realizacji i zakończenia procesu rekrutacji i zostaną niezwłocznie usunięte w przypadku nie podjęcia działań zawarcia umowy;
(4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania;
(5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
(6) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa w przesłuchaniu, a konsekwencją niepodania ich skutkować będzie wyłączeniem z procesu rekrutacji.

Pytania odnośnie ochrony danych kierować należy do Inspektora Ochrony Danych pod adres e-mail: rodo@filharmonia.szczecin.pl

Filharmonia zastrzega sobie prawo zaproszenia na przesłuchanie wybranych kandydatów. Osoby zakwalifikowane do przesłuchania otrzymają indywidualne informacje drogą mailową.

Download

Przesłuchania 2020.03.14 - skrzypce I i II - tutti [PDF, 1MB]
June 2020
01JUNmn, 10:00
Koncerty szkolne 2019/2020Droga do Oza [ODWOŁANY]Theatrical performancedla klas IV-VIII
01JUNmn, 12:00
TODAY02 JUNtu, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
TODAY02 JUNtu, 11:00
02 JUN, tu, 20:00 - FORMIDABLE! AZNAVOUR [PRZENIESIONY NA 09.12.2020 r.]koncert zewnętrzny
TOMORROW03 JUNwd, 09:00
TOMORROW03 JUNwd, 11:00
05JUNfr, 13:00
05JUNfr, 14:00
05JUNfr, 15:00
05JUNfr, 19:00
GRANDIOSOQuint I Bergmann I CHAPLIN’S SMILESymphonic concert
06JUNsa, 11:00
Filharmonia Szczecin OnlineRaniutto Onlinepremiera online
07JUNsn, 20:00
SOUNDLABLab 9: Derrick May and The Orchestraelectronic music concert
08 JUN, mn, 19:00 - MAŁGORZATA OSTROWSKA- THE BEST OF [CANCELED]koncert zewnętrzny
09 JUN, tu, 19:00 - KROKE [PRZENIESIONY NA 22.12.2020 r.]koncert zewnętrzny
13JUNsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
13JUNsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
13JUNsa, 11:00
13JUNsa, 12:00
Raniutto - Staccato [CANCELED]Workshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
14JUNsn, 19:00
19JUNfr, 13:00
19JUNfr, 14:00
19JUNfr, 15:00
19JUNfr, 19:00
GRANDIOSOSEASON FINALE CONCERT | Sea SymphonySymphonic concert
20JUNsa, 11:00
July 2020
CONCERTS
EDU
EXHIBITIONS
OTHER
2020
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
Privacy Policy | Privacy policy | I AGREE