Bibliotekarz nutowy

JOBS
Dyrektor Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie poszukuje kandydata na stanowisko: bibliotekarz nutowy.
Współpraca w ramach umowy zlecenia lub umowy o pracę.
DEADLINE FOR SUBMISSIONS30APR '21fr, 23:59
SUBMISSIONS CLOSED
Required documents should be e-mailed until 30-04-2021 to k.conder@filharmonia.szczecin.pl, with the note "bibliotekarz nutowy".

Miejsce wykonywania pracy: siedziba Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.

Osoba zatrudniona będzie miała w zakresie zadań do realizacji:
  • katalogowanie nut i prowadzenie katalogu wydawnictw nutowych w postaci: zbioru alfabetycznego oraz zbioru rzeczowego;
  • kompletowanie, przechowywanie i wypożyczanie nut i partytur;
  • dbałość o zasoby nutowe stanowiące własność Filharmonii;
  • katalogowanie nut i prowadzenie katalogu wydawnictw nutowych w postaci zbioru: alfabetycznego oraz rzeczowego;
  • gromadzenie i prowadzenie dokumentacji zbiorów nutowych;
  • kontrola materiału nutowego pod względem kompletności i jakości oddawanych po wykorzystaniu nut;
  • prowadzenie rejestru wypożyczeń nut muzykom oraz innym wykonawcom, biorącym udział w danym wydarzeniu;
  • przygotowywanie do wysyłki przez sekretariat materiałów nutowych;
  • segregowanie materiałów przed i po koncercie;
  • rozkładanie nut na pulpity orkiestry na 30 minut przed rozpoczęciem planowanych prób i wydarzeń oraz zabieranie ich po wydarzeniach;
  • dokonywanie retuszy, korekty partytur i partii nut zgodnie ze wskazówkami dyrygenta;
  • drukowanie materiałów nutowych;
  • współpracę z Organizatorem pracy artystycznej w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, w tym minimum średnie muzyczne;
  • umiejętność czytania nut, znajomość obsługiwania programów nutowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • biegła umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows), w tym pakietu MS Office;
  • gotowość do pracy w systemie równoważnego czasu pracy;
  • samodyscyplina, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane:
  • znajomość innego języka obcego;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • doświadczenie zawodowe o podobnym zakresie.

Wymagane dokumenty:
1. CV/List motywacyjny
2. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje.
3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji jak poniżej:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w zakresie rekrutacji do pracy w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie na stanowisko bibliotekarz nutowy”.

Dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 30.04.2021 r.
Adres e-mail: kadry@filharmonia.szczecin.pl w temacie wiadomości proszę dopisać: bibliotekarz nutowy.

Dane osoby do kontaktu: Katarzyna Conder Główny specjalista ds. personalnych i organizacji pracy, adres e-mail: k.conder@filharmonia.szczecin.pl, tel. 91 3116864.

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie zastrzega sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów.
July 2024
brak wydarzeń w tym miesiącu
August 2024
03AUG '24sa, 11:00
03AUG '24sa, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPECTIVE: Ryszard HorowitzExhibition
03AUG '24sa, 15:00
Choriner MusiksommerChoriner Musiksommer 2024Symphonic concert
04AUG '24sn, 12:00
10AUG '24sa, 12:00
11AUG '24sn, 12:00
17AUG '24sa, 12:00
18AUG '24sn, 12:00
22AUG '24th, 19:00
24AUG '24sa, 12:00
24AUG '24sa, 18:00
25AUG '24sn, 12:00
30AUG '24fr, 12:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Regionalne dziedzictwo Pomorza ZachodniegoWorkshops
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Przesłuchania tradycyjneAuditions
30AUG '24fr, 19:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Dikanda z OrkiestrąConcert
31AUG '24sa, 12:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Badania terenoweWorkshops
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Przesłuchania eksperymentalneAuditions
31AUG '24sa, 21:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Jam session | SUFERIJam session
31AUG '24sa, 23:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Dom tańca | WędrowiecDancing party
2024
REPERTUAR