Teatr Święta Zmarłych 2016

KONZERTREIHEN
Projekt zakłada realizację działań edukacyjnych i artystycznych, odwołujących się do tradycyjnych zwyczajów związanych z okresem zadusznym w kulturze polskiej. Punktem wyjścia są rozważania nad istotą śmierci w przekazach artystycznych, opartych na dawnych zwyczajach i obrzędach związanych z tzw. „dziadami” z różnych części kraju.
Projekt „Teatr Święta Zmarłych – zaduszki szczecińskie w Filharmonii” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Dofinansowanie
Logo MKiDN - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Juli 2020
MORGEN05 JULSo, 12:00