Posłuchaj online świątecznej płyty Szczecin Philharmonic Big Band

NEWS | 11-12-2020
„Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie”, najnowszej płyty Filharmonii w Szczecinie, można już posłuchać w największych serwisach muzycznych. Pełen pięknych kolęd i pastorałek w jazzowych aranżacjach i najlepszym, bigbandowym brzmieniu można także kupić w sklepie internetowym Filharmonii w specjalnej cenie 25 zł.

Album dostępny w serwisach streamingowych

Muzyka, którą dzieli się z nami Szczecin Philharmonic Big Band, to idealna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują innego spojrzenia na świąteczne standardy. Artyści wcielający się w role współczesnych kolędników w nieoczywisty sposób łączą pokolenia i zachęcają do rodzinnych spotkań w rytm bigbandowego brzmienia.

Album „Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie” jest już dostępny w największych serwisach muzycznych.

WYBIERZ SERWIS MUZYCZNY I POSŁUCHAJ PŁYTY

Nowa płyta już w sprzedaży

Rodzinnego śpiewania polskich kolęd przy wigilijnym stole nic nie zastąpi, ale w wytężonym okresie przedświątecznego zgiełku lubimy także sięgać po inne, związane ze świętami utwory. Świąteczne wydawnictwo „Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie” to mieszanka różnorodnego repertuaru świątecznego, pasji do muzyki i niesamowitej energii wywodzącej się z tradycji amerykańskich big bandów.

Na płycie usłyszymy osiem utworów. Muzycy filharmonicznego big bandu zaprosili do współpracy szczecińskich wokalistów: Patrycję Kowalską, Magdalenę Wilento, Michała Grobelnego i Konrada Słokę. Dzięki aranżacjom Jakuba Kraszewskiego i Tomasza Licaka tradycyjne utwory zyskały lekkość charakterystyczną dla wykonań orkiestr rozrywkowych.

Utworem „Raduj się świecie” w aranżacji Tomasza Licaka i śpiewanym gościnnie przez Michała Grobelnego chcemy zaprosić wszystkich Szczecin Philharmonic Big Band do magicznej i pełnej energii świątecznej krainy wyczarowanej dzięki muzyce.

POSŁUCHAJ UTWORU „RADUJ SIĘ ŚWIECIE”

Płytę „Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie” można już kupić w sklepie internetowym Filharmonii w Szczecinie w specjalnej cenie 25 zł.

KUP TERAZ

„Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie” to doskonała propozycja dla wszystkich szukających nowego brzmienia tradycyjnych i znanych utworów świątecznych - dobra do słuchania w gronie rodziny i przyjaciół, ale i podczas wieczorów spędzonych z kubkiem herbaty przy pachnącej choince.

Sponsorem płyty „Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie” jest Pomerania Brokers.
VIDEOS AND PHOTOS
July 2021
05JULmn, 18:00
Filharmonia Szczecin OnlineJorge Luis Valcarcel Gregorio | Jubileusz artystycznyfree online premiere