Wyniki Turnieju Muzyków Prawidzwych

NEWS | 03-09-2016
Znamy już laureatów drugiej edycji Turnieju Muzyków Prawdziwych. Zwycięzcy folkowych zmagań wystąpili w niedzielnym koncercie finałowym, który był transmitowany na żywo na kanale Filharmonii w serwisie YouTube.
Wyniki Turnieju Muzyków Prawdziwych:

NAGRODA INSTYTUTU MUZYKI I TAŃCA - za wprowadzenie formy mazurka we współczesny kontekst kulturowy
(nagrodą jest udział w festiwalu Wszystkie Mazurki Świata w Warszawie w 2017 r.)
Kapela Podlasianki
Przewłocki/Mazurkiewicz/Piekarski

NAGRODA FILHARMONII IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W SZCZECINIE - za najlepszą interpretację motywu wędrownego, przesiedleńczego
(nagrodą jest koncert w Filharmonii w 2017 r.)
Sara Czureja-Łakatosz

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE DLA NAJMŁODSZEJ KAPELI
Kapela Maleczewiacy

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE ZA NAJCIEKAWSZĄ INTERPRETACJĘ WĄTKU TEMATYCZNEGO
Blokowioska

KATEGORIA: SOLIŚCI INSTRUMENTALIŚCI:
I miejsce:
Stanisława Galica Górkiewicz

II Miejsce:
Paweł Odorowicz

III miejsce:
Wojciech Zaziąbło

Wyróżnienie
Kazimierz Wiśniowski
Andrzej Jędryczka

KATEGORIA: SOLIŚCI WOKALIŚCI:
I miejsce
Zofia Wydro

II miejsce
Paweł Grochocki

III miejsce
Olga Kozieł

Wyróżnienie:
Anna Jurkiewicz

KATEGORIA: ZESPOŁY ŚPIEWACZE
I miejsce
Zespół „Pogranicze z Szypliszk” 

II miejsce
Zespół „Waliszowianie”

III miejsce
Zespół Śpiewaczy z Boguszyc

Wyróżnienie:
Grupa Śpiewacza „Grónie”
Grupa wokalna Swada
Pieśni do śmierci
Skrzypnianki

KATEGORIA: ZESPOŁY INSTRUMENTALNE I WOKALNO-INSTRUMENTALNE
I miejsce
Kapela Blachury i Ficka

II miejsce
Karma Trio

III miejsce ex aequo
Kapela Trzcinicoki
Kapela z Kociny

Wyróżnienia
Angela Gaber + Trio
Dziadowski Projekt
Kapela ludowa „Pyrzyczanie”
Kapela PoPieronie
Podhalanie


 
VIDEOS AND PHOTOS
December 2019
01DECsn, 19:00
02DECmn, 19:00
ESPRESSIVOKuba Więcek TrioJazz concert
03DECtu, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
03DECtu, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
03 DEC, tu, 19:00 - TERESA SALGUEIROkoncert zewnętrzny
04DECwd, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
04DECwd, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
04 DEC, wd, 19:00 - MICHAŁ SZPAK - THE MOON TOURkoncert zewnętrzny
05DECth, 19:00
RUBATOMuzsikás | HungaryTraditional concert
06DECfr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
06DECfr, 13:00
06DECfr, 14:00
06DECfr, 15:00
06DECfr, 19:00
GRANDIOSOCZAJKOWSKI | BRAHMSSymphonic concert
07DECsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
07DECsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
07DECsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
07 DEC, sa, 19:00 - URSZULA DUDZIAK - JAZZ POD CHOINKĘkoncert zewnętrzny
08DECsn, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieBRAHMS | SCHUMANN | Filharmonicy kameralnieChamber Concert
08DECsn, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
TODAY09 DECmn, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
TODAY09 DECmn, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
09 DEC, mn, 19:30 - BROADWAY EXCLUSIVEkoncert zewnętrzny
TOMORROW10 DECtu, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
TOMORROW10 DECtu, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
10 DEC, tu, 19:00 - KONCERT CHARYTATYWNY "MIŚ POD SZPITALNĄ CHOINKĘ"koncert zewnętrzny
11DECwd, 19:00
MISTERIOSO | Artist-in-residence 2019/2020Marcin Masecki | Lutosławski Quartet | BEETHOVENChamber Concert
11DECwd, 19:30
12 DEC, th, 20:00 - EDYTA GÓRNIAK AKUSTYCZNIEkoncert zewnętrzny
13DECfr, 13:00
13DECfr, 14:00
13DECfr, 15:00
13DECfr, 19:00
GRANDIOSORÓŻYCKI | WARSSymphonic concert
14DECsa, 20:00
SOUNDLABLab 3: Julia Kentelectronic music concert
15DECsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Uszko–Moniuszkoconcertfor children aged 6+ with guardians
15DECsn, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
17DECtu, 10:00
17DECtu, 12:00
20DECfr, 13:00
20DECfr, 14:00
20DECfr, 15:00
20DECfr, 19:00
22DECsn, 19:00
27DECfr, 13:00
27DECfr, 14:00
27DECfr, 15:00
28DECsa, 19:00
31DECtu, 20:00
January 2020
01JANwd, 17:00
03JANfr, 13:00
03JANfr, 14:00
03JANfr, 15:00
05JANsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Tony Stradivarius i jego Księga Zaklęćconcertfor children aged 6+ with guardians
05JANsn, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
08JANwd, 09:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
08JANwd, 10:30
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
08JANwd, 12:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANth, 09:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANth, 10:30
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANth, 12:00
DoNuta taktuje – Na razChamber Concertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
11JANsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
11JANsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
11JANsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
11JANsa, 19:00
15JANwd, 19:00
MISTERIOSOPolish Cello QuartetChamber Concert
16JANth, 19:00
RUBATONaghash Ensemble | ArmeniaTraditional concert
17JANfr, 13:00
17JANfr, 14:00
17JANfr, 15:00
17JANfr, 19:00
GRANDIOSOKARŁOWICZ | BergmannSymphonic concert
18JANsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
18JANsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
18JANsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
20JANmn, 19:00
ESPRESSIVOManhattan TransferJazz concert
21JANtu, 10:00
21JANtu, 12:00
22JANwd, 19:00
GRANDIOSOClassics for two pianosrecital
24JANfr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
24JANfr, 19:00
GRANDIOSOVIVAT MOZARTSymphonic concert
25JANsa, 20:00
SOUNDLABLab 4: NOON | Algorytmelectronic music concert
26JANsn, 19:00
29JANwd, 19:00
GRANDIOSOThe Virtuoso I The Poetkoncert muzyki dawnej
31JANfr, 13:00
31JANfr, 14:00
31JANfr, 15:00
31JANfr, 19:00
GRANDIOSOAntoni Wit I Alpine SymphonySymphonic concert
CONCERTS
EDU
EXHIBITIONS
OTHER
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESIn order to make it easier for you to use filharmonia.szczecin.pl, and also for statistical purposes, we use cookies. If you do not block cookies, it means that you agree to use them and store them in your device’s memory. You may manage your cookies by changing the settings of your browser.
Privacy Policy | Privacy policy | I AGREE