Prezydent Bronisław Komorowski w Filharmonii

NEWS | 30-04-2015
Bronisław Komorowski, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Małżonką odwiedzili w czwartek Filharmonię w Szczecinie. To już druga wizyta Prezydenta w Filharmonii w tym sezonie artystycznym. Poprzednio Prezydent gościł na koncercie inaugurującym działalność artystyczną w nowym budynku, 5 września 2014 r.

Prezydent spotkał się z pracownikami Filharmonii, z członkami Obywatelskiego Komitetu na Rzecz Budowy Filharmonii, aby osobiście pogratulować zapału i determinacji, które doprowadziły do powstania nowej siedziby Filharmonii. Szczeciński obiekt został już kilkanaście razy wyróżniony i nagrodzony w krajowych i międzynarodowych konkursach architektonicznych.

Nagrodę Filharmonii przyznał też Prezydent – budynek otrzymał Grand Prix - Nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla Najlepszego Obiektu Architektury w Polsce w latach 2013-2014 w konkursie pisma Architektura Murator „Życie w Architekturze”. Podczas czwartkowej wizyty Prezydent Komorowski przekazał pamiątkowe wyróżnienie Prezydentowi Szczecina, Piotrowi Krzystkowi.

VIDEOS AND PHOTOS
July 2020
TODAY05 JULsn, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku