Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie

Wydawnictwa / Płyty CD
produkt dostepny w sklepie i w kasie Filharmonii w cenie 25
„Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie”, to najnowsza propozycja płytowa Filharmonii w Szczecinie. Okolicznościowy album pełen pięknych kolęd i pastorałek w jazzowych aranżacjach i najlepszym, bigbandowym brzmieniu, to doskonała propozycja muzyczna na przedświąteczny czas. Płytę, którą promuje „Cicha noc” śpiewana gościnnie przez Patrycję Kowalską, można już kupić w sklepie internetowym Filharmonii w specjalnej cenie 25 zł.

Nic nie zastąpi rodzinnego śpiewania polskich kolęd przy wigilijnym stole, ale w wytężonym okresie przedświątecznego zgiełku lubimy także sięgać po inne, związane ze świętami utwory. Muzyka, którą dzieli się z nami Szczecin Philharmonic Big Band, to idealna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują innego spojrzenia na świąteczne standardy. Artyści wcielający się w role współczesnych kolędników w nieoczywisty sposób łączą pokolenia i zachęcają do rodzinnych spotkań w rytm bigbandowego brzmienia.

Świąteczne wydawnictwo "Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie" to mieszanka różnorodnego repertuaru świątecznego, pasji do muzyki i niesamowitej energii wywodzącej się z tradycji amerykańskich big bandów.

Na płycie usłyszymy osiem utworów - od „Cichej nocy” przez „Jingle bells” po „Gdy się Chrystus rodzi”. Muzycy filharmonicznego big bandu zaprosili do współpracy szczecińskich wokalistów: Patrycję Kowalską, Magdalenę Wilento, Michała Grobelnego i Konrada Słokę. Dzięki aranżacjom Jakuba Kraszewskiego, pianisty, dyrygenta i kompozytora, tradycyjne utwory zyskały lekkość charakterystyczną dla wykonań orkiestr rozrywkowych.

Płytę można już kupić w sklepie internetowym Filharmonii w Szczecinie i można ją kupić w specjalnej cenie 25 zł. Niebawem będzie także dostępna w najlepszych serwisach streamingowych.

Sponsorem płyty „Szczecin Philharmonic Big Band Świątecznie” jest Pomerania Brokers.
Lipiec 2021
05LIPpn, 18:00
Filharmonia Szczecin OnlineJorge Luis Valcarcel Gregorio | Jubileusz artystycznybezpłatna premiera online
05LIPpn, 21:00